Wiele kobiet z zazdrością patrzy na szczupłe sylwetki polskich i zagranicznych gwiazd. Narzekanie na własną wagę w niczym nie pomoże, dlatego lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie diet, dzięki którym znanym kobietom udało się uzyskać atrakcyjną sylwetkę. Poniżej znajduje się odpowiedź na pytanie dotyczące tego, jakie diety stosują gwiazdy. Poznaj najpopularniejsze diety gwiazd!


Diety gwiazd: Jessica Alba

Jessica Alba to aktorka, która może pochwalić się wyjątkowo szczupłą sylwetką. To zasługa zamiłowania do warzyw, a przede wszystkim do sałatek, które stanowią główny element jadłospisu gwiazdy. Niestety, nie jest to jedyna zasada diety Jessiki Alby. Aktorka wyeliminowała z jadłospisu chleb i wszystkie słodycze, poza gorzką czekoladą. Nie łączy mięs z ziemniakami i kaszą, natomiast jako przekąski spożywa prażoną gorącym powietrzem kukurydzę albo migdały. Chętnie sięga po jogurt albo twaróg z owsianką.


Diety gwiazd: Sarah Ferguson

Sarah Ferguson może pochwalić się ogromnym osiągnięciem, jakim było zrzucenie 25 kilogramów. Zdołała tego dokonać, biorąc udział w popularnym show telewizyjnym. Cechami charakterystycznymi tego programu są położenie nacisku na związek pomiędzy stanem emocjonalnym a skutecznością odchudzania, przeliczanie pożywienia na punkty a nie kalorie oraz tworzenie grup wsparcia, których członkowie pomagają sobie w osiągnięciu zaplanowanych rezultatów. W zależności od wagi, wieku, płci i celu stosowania diety, uczestnicy tego typu programu mają do dyspozycji od 18 do 26 punktów dziennie. Co bardzo ważne, istnieją produkty, których wartość punktowa wynosi 0.


diety gwiazd


Diety gwiazd polskich: Iwona Węgrowska

Polskie gwiazdy także znają skuteczne sposoby na walkę z nadwagą, a przykładem może być między innymi Iwona Węgrowska. Przez długi czas jej sylwetka nie była zbyt szczupła. Piosenkarka postanowiła to zmienić i zdecydowała się na przejście na dietę kopenhaską. Dieta trwa tylko 13 dni, ale jest bardzo restrykcyjna. Podczas jej stosowania należy pić dużo czarnej, gorzkiej kawy i spożywać bardzo mało jedzenia. Dieta kopenhaska nie tylko wyznacza zasady dotyczące tego, co można jeść, ale i w jakich porach muszą zostać spożyte kolejne posiłki. Wielu lekarzy odradza stosowanie tej diety, zwracając uwagę na związane z nią zagrożenia dla zdrowia. Iwona Węgrowska przyznała, że sama odczuła negatywne konsekwencje diety kopenhaskiej, dlatego warto rozważyć wybór innych metod walki z nadwagą.


Diety gwiazd polskich: Kinga Preis

Kolejną polską gwiazdą, która przeszła prawdziwą metamorfozę, jest Kinga Preis. Aktorka nie była zadowolona ze swojej pulchnej sylwetki, dlatego zdecydowała się przejść na dietę, dzięki której schudła aż 18 kilogramów. Kinga Preis wybrała dietę sokową, która polega na tym, że raz w tygodniu spożywa tylko świeże soki warzywne, ewentualnie doprawiony ziołami chudy bulion. Aktorka ceni sobie przede wszystkim sok z marchwi i buraków. Co więcej, na śniadanie spożywa jogurt grecki light z dodatkiem jabłka, śliwek, musli, moreli i miodu. Zapewnia, że takim posiłkiem można najeść się do syta.


Jak widać, diety znanych gwiazd są różne. Jeżeli chcemy wypróbować którąś z nich, warto wziąć pod uwagę nie tylko skuteczność, ale i bezpieczeństwo.

Sprawdź, jak odchudzają się gwiazdy! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1