Walentynki to czas, kiedy każda kobieta chce wyglądać zachwycająco. Umówienie się na randkę w tym dniu sprawia, że czujesz się dobrze, ale musisz też wyglądać dobrze! Jeżeli masz parę kilogramów za dużo, to na pewno z chęcią poznasz kilka sposobów na szybkie schudnięcie przed Walentynkami.


Schudnij w krótkim czasie, ale nie za dużo!

Zdrowe tempo chudnięcia na początku wynosi około 3 kilogramów tygodniowo, ale z czasem zwalnia do około 1 kilograma lub mniej. Dlaczego tak się dzieje? Na początku z każdego organizmu schodzi dużo wody, która magazynowana jest pod skórą, dopiero z czasem zaczyna się spalanie tłuszczu. Nie ma zdrowych sposobów na schudnięcie więcej, a jeżeli to zrobisz, to ryzykujesz swoim zdrowiem oraz urodą! Postaraj się więc nie przesadzać, bo na pewno nie wyjdzie ci to na zdrowie. Schudnijmy wspólnie, ale mądrze, tak aby efekty się utrzymywały także po zakończeniu świętowania! Walentynki będą na pewno niezapomniane,


Na Walentynki pozbądź się wody z organizmu

Woda magazynowana pod skórą sprawia, że wyglądasz na napuchniętą i grubszą. Pozbycie się dwóch lub trzech kilogramów wody w ciągu tygodnia jest możliwe, a na pewno sprawi, że zmniejszy ci się brzuch i będziesz lepiej wyglądała w nowej sukience. Jak to zrobić? Po pierwsze – pij dużo. Dwa litry wody dziennie to minimum, jeżeli spożywasz jej za mało, to organizm często ją zachowuje i przez to wydajesz się ociężała i spuchnięta. Po drugie włącz do swojej diety cytrynę. Cudownie sprawia, że woda jest “gubiona”, a dodatkowo oczyszcza z toksyn. Najlepszym sposobem jest picie codziennie rano szklanki wody z cytryną. Podobne działanie ma ocet jabłkowy, wystarczy łyżka na szklankę wody, ale uwaga! Musi to koniecznie być ocet jabłkowy, zwykły ocet spirytusowy działa szkodliwie na organizm, więc go nie spożywaj w takiej formie, bo może to skończyć się wizytą w szpitalu. Nie jest to zbyt romantyczny pomysł na Walentynki...


na Walentynki bądź pociągająca i piękna


Schudnij w 30 dni

Najlepszym okresem na zobaczenie jakichś efektów jest około miesiąc. W ciągu tygodnia zobaczysz poprawę, ale będzie ona naprawdę niewielka. Jeżeli chcesz wyglądasz zjawiskowo w Walentynki, to wybieraj tylko i wyłącznie sprawdzone sposoby, ale daj im czas na zadziałanie. W ciągu kilku dni nie przyniosą one oczekiwanych rezultatów, a ty nie będziesz zadowolona. Większość diet jest rozpisywana właśnie na miesiąc, dzięki temu uzyskasz doskonałe wyniki.


Jaką dietę wybrać? Na rynku dostępnych jest wiele możliwości, ale dieta powinna być przede wszystkim zdrowa. Wszystkie diety “cud” to nic innego jak sprytne kłamstwo, a w efekcie możesz uzyskać jedynie efekt jo-jo. Zrezygnuj więc z takich eksperymentów i zamiast tego wybierz się do dietetyczki, która ułoży dla ciebie dopasowaną dietę.


Wraping – świetny pomysł na Walentynki

Jeżeli zależy ci na tym, aby schudnąć szybko i zejść z centymetrów w udach lub brzuchu, to spróbuj wrapingu. Polega on na stosowaniu kremów wyszczuplających w połączeniu z owinięciem się folią spożywczą lub aluminiową. Folia podnosi temperaturę, a krem ma szansę na lepsze wniknięcie do środka i na mocniejsze zadziałanie. Zamiast balsamu możesz spróbować wypróbowaną przez wiele kobiet mieszankę kawy mielonej i oleju - kawa ma silne właściwości ujędrniające i wyszczuplające.

Szybkie odchudzanie przed Walentynkami! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1