Jesteś singielką uporczywie szukającą faceta? A po co ci to? Jakbyś nie mogła zaopatrzyć się w butelkę wina i czerpać z tego o wiele większych korzyści…! Amerykańscy naukowcy udowodnili bowiem, że wino jest pod wieloma względami lepsze od mężczyzny!


Wino nie krytykuje

Możesz siedzieć przy winie bez makijażu, obżerając się chipsami i być pewna, że nie usłyszysz od niego złego słowa. Możesz źle rozwiązać zadanie matematyczne lub przypalić ciasto. Wino nigdy się na ciebie nie wydrze.


Wino się nie obraża

Możesz stwierdzić, że wino jest paskudne i nie piłaś nigdy gorszego, a ono wciąż będzie stało na swoim miejscu. Nie pójdzie sobie, nie trzaśnie drzwiami ani nie poskarży się kumplowi. Możesz zwyzywać je od idiotów i nie musisz się bać, że od tego zamieni się w truciznę.


Wino nie zazdrości

Możesz położyć na stole trzy różne wina i nie zaczną się ze sobą bić ani tobie nie każą wybierać, którego z nich masz spróbować. Możesz wypić z każdego tyle, na ile masz ochoty.


Wino nie twierdzi, że jesteś z nim dla pieniędzy

Bo jak tak może twierdzić, skoro aby je kupić, musiałaś wydać pieniądze. Wino doskonale wie, że jesteś z nim, bo je lubisz i nigdy nie będzie cię podejrzewać, że masz ku temu jakieś inne powody.


wino


Wino nigdy nie narzeka

Ani na ciebie, ani na swoje życie. Za to ty możesz się przy nim żalić i żalić, a i tak nigdy nie powie ci, że ma gorzej. Wino to dobry przyjaciel, wysłucha cię do końca, a samo na swój los nie będzie narzekać. Poza tym wino unika dawania niepraktycznych rad komukolwiek.


Wino cię nie zdradzi

Nie pójdzie sobie samo i nie stanie nagle na półce twojej koleżanki. Stoi zawsze tam, gdzie je postawisz i nie musisz się bać, że jak je tylko spuścisz na chwilę z oka, to ucieknie.


Wino cię nie zapłodni

Możesz obchodzić się z nim bez obaw. W najgorszym wypadku po nocy we dwoje (ty i wino) będziesz miała kaca, ale minie on zdecydowanie szybciej niż po 9 miesiącach i nie pozostawi po sobie nowej istoty.


Wino jest zawsze gotowe

Nie musisz tańczyć w niewygodnych szpilkach i poruszać pupą w obcisłych stringach, aby się go napić. Możesz do tego rytuału przystąpić w dresie, nieumalowana, a nawet zmęczona. I wino przez to wcale nie będzie gorsze. ;)


Wino kupisz w prawie każdym sklepie spożywczym i monopolowym

I kupisz je od ręki, po wręczeniu sprzedawcy należności. Żadnych portali randkowych, flirtu, czasochłonnych randek. Żadnego zastanawiania się “uda się czy nie”... Kupno wina może zająć ci około pięciu minut, no chyba że długo będziesz zastanawiać się nad jego wyborem ;)


Wino cię nie obwinia

Kiedy zepsuje się wasza relacja, porzucisz je na dwa tygodnie lub odstawisz po łyku, wino nie będzie robiło ci żadnych wyrzutów z tego powodu. Z winem nie grozi ci poczucie winy, a co najwyżej czucie wina! :)

10 dowodów na to, że wino jest lepsze od mężczyzny Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1