Nie zawsze mamy ochotę spotykać się z mężczyznami. Czasem wolimy spędzić czas w sposób bardziej charakterystyczny dla przysłowiowej niezależnej kobiety. Jednak wieczorek wyłącznie we własnym towarzystwie wcale nie musi być gorszy. Może być dla nas źródłem wielu pełnych inspiracji chwil spędzonych z samą sobą!


Pizza

To brzmi jak plan. Może niekoniecznie zdrowy plan na spędzenie wieczoru – ale na pewno smaczny i przyjemny. No i taki, który umie poprawić humor skuteczniej niż niejeden facet. ;)


Wino

Wieczorek przy winie akurat lepiej zafundować sobie z przyjaciółką niż w samotności. Jednakże kiedy tylko druga opcja wchodzi w grę, zawsze można do tego pooglądać śmieszne filmiki lub popisać z dobrym znajomym na facebooku.


Maraton filmowy

Jeżeli nie boisz się horrorów w samotności, może to być też maraton grozy. Jednak jeśli preferujesz dramaty, musicale, kryminały czy filmy dokumentalne lub psychologiczne – proszę bardzo. Do tego świeży popcorn z mikrofali i można się bawić. ;)


samotny wieczór


Wieczór z muzyką

Kiedy nie obchodzi cię, że jest za głośno. Jeżeli masz nieznośnych sąsiadów, zawsze możesz słuchać na słuchawkach. Zaplanuj przesłuchanie płyt zespołów, które kochasz z całego serca. Może połączysz to z oglądaniem teledysków albo zapoznasz się z ich biografią?


Wieczór w kuchni

Pieczenie czy gotowanie tego, na co akurat masz ochotę, może być również całkiem przyjemnym zajęciem. Zwłaszcza efekt końcowy, kiedy usiądziesz w fotelu z talerzem upieczonych przez siebie babeczek… i czym prędzej wrzucisz zdjęcie na instagrama. ;)


Wieczór wirtualnych pogawędek

Nie zawsze masz ochotę spotykać się z facetami w realu, ale może w wirtualnym świecie właśnie tak? Tym bardziej, że w tym przypadku łatwo możesz zakończyć rozmowę, gdy schodzi na niechciany przez ciebie tor. Wirtualny flirt jest również łatwiejszy niż w rzeczywistości. Jednak jeśli piszesz z kimś po raz pierwszy, miej na uwadze to, że niekoniecznie musi być on tą osobą, za którą się podaje.


Wieczór kreatywny

Może poświęcisz go na malowanie obrazów, pisanie wierszy, komponowanie muzyki, majsterkowanie lub szycie? Fajnie jest od czasu do czasu poczuć się jak prawdziwy artysta. A umiejętności i ich podszlifowane podczas takich wieczorów mogą się jeszcze przydać w życiu. ;)

7 pomysłów na spędzenie wieczoru jak kobieta niezależna Ocena: 2.3/5 Ilość głosów: 3