Każda z nas, niezależnie od wieku, lubi się od czasu do czasu dobrze bawić, udając niegrzeczną dziewczynkę, która nie chce iść spać. Pidżama party jest świetnym pomysłem na spędzenie wieczoru i nocy w gronie swoich koleżanek, bez obawy o to, że nie masz się w co ubrać lub nie wyszedł ci makijaż. Również bez zazdrości, że przystojny brunet poprosił do tańca twoja przyjaciółkę, a ty siedzisz przy stoliku sama. Typowe beztroskie, babskie party.


Na czym polega pidżama party?

Pomimo że wydaje nam się, że taka impreza jest dla typowych nastolatek, które w swoich różowych pidżamkach i mięciutkich kapciach bez wyrzutów sumienia obżerają się popcornem i chipsami, to taka impreza jest możliwa również w wersji dla starszych, eleganckich, a nawet wpływowych kobiet. Jest jednak pierwsza, najważniejsza zasada: na tego typu party zaprasza się same dobre przyjaciółki, nie ma mowy o zapraszaniu kogoś, kogo obecność może krępować ze względu na to, że "tak wypada".
Druga reguła
Takie przyjęcie to typowa domówka, nie ma nawet mowy o klubie. Są pidżamy, jest swojsko i zupełnie naturalnie.
Trzecia reguła

I choć niektóre robią wyjątki od tej reguły, jednak dobrze, by to była impreza, na której jesteście bez makijażu. Nie zapraszacie facetów, więc nie ma obaw o kompromitację. Zaś zaufane przyjaciółki nie wyśmieją cię za pryszcze, zmarszczki czy krótkie rzęsy.


pidżama party


Pidżama party dla dorosłych

A na pidżama party dla dorosłych może dziać się wiele – począwszy od filmów, z których słyną takie imprezy. Ustalcie wcześniej repertuar, żeby nie marnować czasu podczas przyjęcia. Babskie plotki nie ominą kobiet w żadnym wieku. W końcu słuchanie muzyki oraz pisanie na czacie z kont fikcyjnych z mężczyznami na portalach randkowych. Ważne, by było śmiesznie. O ile nastoletnie małolaty mogą pozwolić sobie tylko na soki, wy możecie rozkoszować się w prawdziwych drinkach. Możecie wyznaczyć dyżury, podczas których jedna z was jest barmanką i przygotuje pyszności dla reszty. Jeżeli wolisz wersję fit takiej imprezy, istnieje mnóstwo zdrowych warzywnych i owocowych przekąsek. Papryki nadziewane soczewicą, pieczony bakłażan, zupa krem z dyni, w końcu ciasteczka owsiane, puchary owocowe i smoothies – to tylko wybrane przykłady.


Jesteś studentką, umęczoną nauką? A może matką, mającą obowiązków powyżej uszu? Pidżama party to czas na totalny reset. Takie przyjęcie wyjdzie ci na zdrowie, z kolei mąż nie powinien robić ci wyrzutów, skoro to impreza tylko dla pań. Z kolei jeżeli w codziennym, zabieganym życiu nie miałaś czasu na manicure, pedicure, peeling czy maskę – na pidżama party możecie urządzić mini salon kosmetyczny, który sprosta potrzebom urodowym każdej uczestniczki. Dodatkowo to pozwoli zaoszczędzić ci czas i pieniądze na wizyty w takim gabinecie. Natomiast jeśli któraś z was umie farbować lub ścinać włosy – to doskonała okazja, by skorzystać. :)


Pidżama party to okazja, by powrócić do zabawy z lat nastoletniej beztroski, na chwilę zapomnieć o facetach i problemach z nimi związanych, z kolei w pełni się zrelaksować, zadbać o własne ciało...i o wątrobę, by nie zapomniała, co to alkohol. ;)

Pidżama party. Nie tylko dla nastolatek! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1