Jesteś singlem i w nadchodzący weekend nie masz żadnych planów? A może twoja druga połówka wyjeżdża i zostajesz sama w domu? Nic straconego, samotny weekend to doskonały czas na zrobienie wielu rzeczy, przekonaj się o tym sama!


Pójdź na randkę sama ze sobą!
Kto powiedział, że weekend dla samotnych oznacza tylko i wyłącznie siedzenie przed telewizorem i nudę? W weekend możesz wybrać się na randkę sama z sobą! Zamów ulubione jedzenie lub zarezerwuj sobie miejsce w twojej ulubionej restauracji. Wyszykuj się jak na prawdziwe wyjście, nawet jeżeli masz w planach tylko odebrać pizzę od dostawcy. Nie pozwalaj sobie na spędzenie weekendu w piżamie – w końcu na prawdziwą randkę depilujesz pachy, malujesz paznokcie i używasz ulubionych perfum, więc także w samotny weekend tak postępuj! Przebywanie sama z sobą nie jest niczym złym, więc celebruj takie chwile i ciesz się swoim towarzystwem, tak po prostu.


Domowe spa
Samotny weekend to doskonały moment na nadrobienie kosmetycznych zaległości. Domowa maseczka na twarz, maska na włosy, która czeka na swój debiut już od długiego czasu, dokładny peeling całego ciała, długie wylegiwanie się w wannie to jest właśnie to, czego potrzebujesz! W ciągu tygodnia zazwyczaj nie mamy wiele czasu na takie przyjemności, więc dlaczego by nie wykorzystać do nich samotnego weekendu? Przynajmniej masz pewność, że nikt nie będzie pukał zdenerwowany do drzwi łazienki! Jeżeli masz ochotę na kompletny relaks, to skorzystaj z usług mobilnej kosmetyczki. Dojedzie ona do twojego mieszkania i wykona profesjonalne zabiegi na całe ciało według twoich życzeń.


Nadrób zaległości
Jesteś fanką jakiegoś serialu, ale nie masz czasu śledzić go na bieżąco? Samotny weekend to doskonały czas na nadrobienie serialowych, filmowych i książkowych zaległości. Możesz zakopać się pod kocem i wcinać popcorn cały dzień, a nikt na pewno ci nie będzie przeszkadzał. Wykorzystaj ten czas maksymalnie i urządź sobie prawdziwy maraton!


Nie sprzątaj
Nie sprzątaj i nie gotuj, oczywiście o ile cię to nie relaksuje, w samotny weekend. Na sprzątanie zawsze znajdziesz czas, więc po co marnować na to cudowny czas, który możesz spędzić w samotności? Wycisz się, pójdź na rolki, oglądnij ulubiony film, zamów gotowe jedzenie – spraw, żeby ten weekend różnił się od wszystkich innych!


Samotny wyjazd na weekend
Wiele kobiet nie czuje się komfortowo na myśl o samotnym wyjeździe na weekend, ale jest to doskonały pomysł! Nie musisz wybierać się daleko, ale weekend to doskonały czas na zwiedzenie Krakowa, Poznania, Gdańska czy na udanie się do Zakopanego. W te dwa dni będziesz miała wystarczająco dużo czasu, żeby zobaczyć wszystkie atrakcje danego miejsca oraz na odpoczynek. Nie bój się samotnych wyjazdów, bo są bardzo przyjemne i na pewno szybko w nich zasmakujesz. Będziesz mogła chodzić własnymi ścieżkami i nie będziesz musiała dopasowywać się do niczyich preferencji.


Jak widać samotny weekend może być bardzo pozytywnym przeżyciem. Wyjdź ze swojej strefy komfortu i poszerzaj horyzonty, a na pewno tego nie pożałujesz!

Samotny weekend nie musi być nudny! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1