Fryzury na wesele zmieniają się z każdym sezonem, podobnie jak zmienia się moda, ale zawsze jest w nich jakiś element uniwersalny. Istnieją bowiem klasyczne rozwiązania, które niezmiennie się sprawdzają i wiele pań nie mając pomysłu i odwagi na ekstrawagancję, stawia właśnie na klasykę. Fryzjerzy zaś wiedząc, że kok czy loki nigdy nie wyjdą z mody, starają się sprostać wymaganiom klientek i sprawiają, by zarówno loki jak i koki były zgodne z obowiązującymi trendami. 


Fryzury na wesele długie włosy

Długie włosy dają niezwykle pole do popisu fryzjerom. Jeśli lubimy klasyczne rozwiązania, kok lub loki zawsze będą doskonałym rozwiązaniem. Jeśli jednak zależy nam na oryginalnym wyglądzie podczas wesela (co jednak raczej nie jest najlepiej przyjmowane z uwagi na rangę imprezy), możemy zaszaleć i znaleźć indywidualne rozwiązanie dla naszych włosów. Możemy je upiąć, wpleść coś w nie, lub w finezyjny sposób ułożyć. Wszystko zależy od inwencji.


Jeśli chcemy ekstrawagancji, bardzo dobrze sprawdzają się upięcia typu irokez. Można je zrobić tylko wtedy, gdy włosy są długie – warto jednak uprzednio skręcić włosy. Fryzura będzie przypominać te z lat 50.

Możemy poprosić fryzjera o dodanie pasemek w różnych kolorach lub piór czy wstążek. Przy długich włosach doskonale się sprawdzają koki, których forma jest tak naprawdę znowu zależna od naszej wyobraźni. Mogą to być koki, które przypominają geometryczne kształty albo takie, które przypominają fryzury dzieci-kwiatów: delikatne i zwiewne.


fryzury na wesele z warkoczem z pewnością się sprawdzą

 

Modne w  tym sezonie fryzury weselne

Modne fryzury na wesele to bardzo trudny temat, ponieważ moda się zmienia z sezonu na sezon. To, co dzisiaj dodaje szyku, za rok jest passe i powinnyśmy o tym zapomnieć. By nasza fryzura była na czasie, należy przede wszystkim zapytać specjalistę – fryzjera. To on jest w stanie doradzić, jaką formę wybrać, czy włosy powinny być spięte, czy puszczone wolno. Naszym zadaniem jest poinformować go, w jakich się lepiej czujemy. Od kilku lat jednak niezmiennie triumfy na salonach święcą różne formy warkoczowe, zarówno w formie koków, jak i upięć. Warkocze dają wrażenie świeżości, sielskości i dziewczęcości.


Dobierając fryzurę, musimy też pamiętać, że powinna pasować do naszej kreacji. Jeśli zatem na wesele ubieramy czarną sukienkę z ćwiekami, znajdźmy coś innego niż warkocz.

 

Proste fryzury na wesele

Proste fryzury na wesele to takie, które jesteśmy w kwadrans same zrobić w domu. One naprawdę istnieją! Musimy tylko nieco potrenować, ale przede wszystkim ustalić, czy chcemy włosy spięte, czy rozpuszczone. Wbrew pozorom łatwiej jest spiąć włosy i wyglądać efektownie. Na wesele świetnie sprawdza się donut z gąbki, który możemy kupić w prawie każdej drogerii i sklepie z dodatkami do włosów. Jego wielkość dobieramy do długości włosów, oplatamy go naszymi włosami i powstaje piękny kok, wprost wyciągnięty z lat 60.


W przypadku długich włosów świetnie sprawdza się zawijanie ich na końcach, by uzyskać efekt naturalności. Włosy doskonale wyglądają, gdy ozdobimy je opaską. Mnogość opasek sprawia, że możemy dobrać, co tylko nam pasuje do kreacji: kwiaty, piórka, cyrkonie czy wstążki.

Opaski to proste i efektowne rozwiązania dla każdej długości włosów.   

Najmodniejsze fryzury na wesele – znajdź swoją Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1