Wieczór panieński to niezwykłe wydarzenie w życiu przyszłej panny młodej. Powinien on zostać w jej pamięci na zawsze – dlatego warto zadbać, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wieczór ma kojarzyć się przede wszystkim z dobrą zabawą, więc trzeba pomyśleć o odpowiednich gadżetach, miejscu i pomysłowych zabawach. Nie wiesz, od czego zacząć? Przeczytaj nasz artykuł.


Pomysły na wieczór panieński

Najistotniejszy w tym wszystkim jest plan. Chociaż dobrą zabawę można zorganizować również w domowych warunkach, to ciekawiej będzie, jeżeli zaaranżujemy wieczór panieński gdzieś na mieście. Może ulubiony klub, w którym często spędzacie weekendowe noce? A może mieszkanie którejś z was przerobione na tak zwany dom weselny? Przyszłą pannę młodą można przywitać wówczas chlebem i solą, w tle włączyć muzykę, która wpasuje się w klimat. Następnie należy przyszłą młodą ukoronować. Przydadzą się w tym celu kuchenny fartuszek oraz berło, które z powodzeniem zastąpi wałek lub tłuczek. To jednak dopiero początek zabawy. Na młodą będą czekały liczne zadania, które mają na celu jej sprawdzenie.


Tort na wieczór panieński – czy to dobry pomysł?

To zawsze fajna niespodzianka. Jeżeli masz wśród znajomych kogoś, kto ma zdolności twórcze, warto poprosić go o pomoc w przygotowaniu tortu. Najczęściej umieszcza się na nim zabawne napisy bądź przygotowuje ciasto w kształcie intymnych części ciała ze śmiesznym przesłaniem.


wieczór panieński to świetna okazja do spotkania w gronie przyjaciółek


Prezent na wieczór panieński

W tym dniu nie można też zapomnieć o drobnych i symbolicznych prezentach. I tak na przykład na naszym torcie można zapalić świeczkę w kształcie penisa albo sprezentować przyszłej młodej jakiś seksowny strój, w którym spędzi cały wieczór – włącznie z wyjściem na miasto. Świetnym pomysłem jest też peruka, którą młoda będzie mogła wykorzystywać również po ślubie. A może by tak prezerwatywy? Każda w oddzielnym pudełeczku, oznaczona nazwą konkretnego dnia tygodnia. Taki prezent przyda się szczególnie w podróży poślubnej i skorzysta z niego również pan młody. Sprawdzą się też podwiązki, świeczki zapachowe czy też zestawy do masażu. Chodzi tutaj wyłącznie o zachowanie tradycji, a nie o kosztowne prezenty.


Gadżety na wieczór panieński

Do najpopularniejszych należy wymienione już wcześniej berło – zatem wałek lub tłuczek – oraz fartuszek. Ale przy okazji wieczoru panieńskiego warto zaopatrzyć w charakterystyczne gadżety nie tylko pannę młodą, ale również innych gości – na przykład w opaski z rogami albo w anielskie skrzydełka. Za to samą młodą obdarować można jeszcze koszulką z charakterystycznym napisem mówiącym o tym, że jej wolność dobiega końca.


Zabawy podczas wieczoru panieńskiego

Wszystko zależy wyłącznie od naszej wyobraźni. Może sprawdzisz, czy młoda potrafi zjeść w zmysłowy sposób banana? A może przygotujesz dla niej zestaw kart z intymnymi pytaniami, na które będzie musiała odpowiedzieć bądź wykonać w zamian jakieś zabawne zadanie? Modna jest też zabawa w słoik z poradami, do którego wszyscy wrzucają rady typu: przepisy na szybkie dania, lista najbliższych dyskotek albo małżeński kalendarz. Po latach taki słoik może być fajną pamiątką.

Najlepsze pomysły na wieczór panieński Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
Komentarze(2)
  • ~Donna
   23 czerwiec 2016

   oj, dziewczyny, wieczor panienski to jest niesamowita noc! *.* ostatnio u mojej bliskiej kolezanki z tej okazji probowalysmy takiej nowosci - vapshoty od vaporti. niesamowite! alkohol, ktory sie wdycha bezposrednio do pluc i naprawe niezle kopie! siwetna akcja1 a kaca nie bylo wcale!! polecam! <3 szkoda, ze ja juz mezatka, to musztarda po obiedzie. ;

   • ~Mona
    27 styczeń 2017

    Podajesz kreatywne pomysły, szkoda, że już jestem mężatką. Mój panieński odbył się w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Każda z nas miała zapewniony lot w symulatorze. Pracownicy tunelu przygotowali dla nas poczęstunek, instruktorzy odpowiadali na nasze pytania, robiłyśmy sobie zdjęcia itd. Ogólnie impreza była spokojna, ale jest co wspominać, by było bardzo fajnie.