Często się słyszy, że faceci nadają na kobiety. Że to robi źle, tamto okropnie itd. Ale kiedy zabrakłoby im kobiet całkowicie – wtedy dopiero byliby smutni! Oto 10 rzeczy, dla których mężczyźni wcale nie chcieliby się pozbyć kobiet ze swojego świata. Co mężczyźni kochają w kobietach najbardziej?

 

Co mężczyźni kochają w kobietach?

 

Nogi

Mężczyźni je kochają. A co najważniejsze, mogą oglądać zupełnie za darmo – zwłaszcza latem, gdy większość z nas zakłada krótkie szorty lub spódniczki. Co takiego fajnego jest w kobiecych nogach? Są po prostu atrakcyjne. Zwłaszcza jeżeli są szczupłe, długie i wysportowane.


Piersi

No cóż, oni ich po prostu nie mają. Zresztą to nasz atrybut kobiecości, macierzyństwa, również nasuwający erotyczne skojarzenia, co w męskim świecie jest ogromnie ważne.


Pośladki

Zgrabne, wysportowane pośladki mogą stać się obiektem pożądania niejednego mężczyzny. Jednak pomimo że szybko mogą przyciągnąć uwagę mężczyzny, to niestety one same nie wystarczą, by go zatrzymać.


Uśmiech

Żaden facet nie chciałby mieć naburmuszonej kobiety. I czasem lepsza nawet ciut mniej urodziwa, ale uśmiechająca się kobieta od ponurej piękności. Naprawdę faceci lubią, kiedy się uśmiechamy.


co mężczyźni kochają w kobietach


Oczy, spojrzenie

Jeżeli jest głębokie i pociągające, potrafi naprawdę zaintrygować mężczyznę. Często właśnie spojrzeniem kusimy płeć przeciwną – a co ciekawe, potrafimy nim nawet hipnotyzować.


Radość życia

Większość facetów uwielbia, kiedy ich kobieta ze wszystkiego się cieszy – czy to świeci słońce, czy też pada deszcz. Może dlatego, że taką radością można „zarażać”? Oczywiście jeżeli ta radość życia nie idzie z przesadnym gadulstwem. Jednak jako kobiety naprawdę potrafimy się cieszyć z byle czego. Czasem tylko zapominamy o tej naszej umiejętności.


Wyobraźnia

Czy to nam mama czytała w dzieciństwie większość bajek? Faceci muszą mieć wszystko podane „na tacy”. Nawet mało kiedy potrafią masturbować się bez podniecających obrazów. My mamy wszystko w swojej głowie. Wystarczy powiedzieć nam kilka słów, abyśmy zbudowały sobie z tego cały film bądź książkę. Oczywiście nadmierna wyobraźnia bywa też nieraz uciążliwa – ale czasem się jednak przydaje. A mężczyźni cenią w nas to, że potrafimy zaskakiwać ich naprawdę fantastycznymi opowieściami.


Altruizm i poświęcenie

Kobieta ma to we krwi. Może dlatego, że gdy zostaje matką, dobro jej dziecka jest ponad wszystkim. Facet zawsze będzie się martwił najpierw o siebie, zanim dostrzeże chorą staruszkę czy dziecko błagające o pomoc. Oczywiście altruizm nie jest uwarunkowany jedynie przez płeć, wiele zależy od człowieka. Jednak kobietom przychodzi on bardziej naturalnie. A mężczyźni jednak cenią żony i matki, które tak wiele dla nich robią – choćby miał to być tylko niedzielny obiadek.


Poczucie humoru

Facet z poczuciem humoru – fajnie, ale to zdarza się codziennie. Za to dziewczyna, która podchodzi z dystansem do życia, potrafi śmiać się z siebie, kiedy się potknie i nazywa siebie grubą bestią, ale robi to z sympatią i miłością? No i to zdarza się rzadko. jeżeli jesteś taką dziewczyną, choćbyś nawet nie była najpiękniejsza, faceci będą rozrywać cię na strzępy. Oni uwielbiają kobiety, z którymi można się pośmiać i „odreagować” bóle życia. Zresztą kobiece poczucie humoru ma w sobie jakiś taki wdzięk, w przeciwieństwie do tego męskiego.


Piękno

Czyli całokształt bycia kobietą. I piękne są zarówno kobiety z krzywymi zębami, jak i te z nadmiarem tkanki tłuszczowej… Bo piękno to nie to samo co bycie idealną. Piękno to bycie sobą w każdym wymiarze. I to właśnie uwielbiają w nas mężczyźni. Kiedy nie udajemy. Nie wierzycie? Zapytajcie swoich kolegów, chłopaków…

10 rzeczy, za które mężczyźni nas uwielbiają Ocena: 3.7/5 Ilość głosów: 3