Łazienka – pomieszczenie służące do mycia się, higieny osobistej i poprawiania własnego wyglądu. Ale, że może służyć też do zabawy? Czemu nie? Przedstawiamy wam 5 rzeczy, które prędzej czy później warto spróbować w łazience, żeby życie nie było tak poważne! ;) 


1. Puszczanie statków w wannie

Możliwe, że te z was, które już są mamami, próbowały tego ze swoimi dziećmi. To w końcu ulubiona łazienkowa zabawa, zarówno u chłopców, jak i dziewczynek. Czy to w plastikowej wanience, czy w wannie zatkanej korkiem – statki pływają idealnie jak na spokojnym morzu. Pomimo że mamy obecnie o wiele bardziej zaawansowane technologie i zabawki, może warto sobie przypomnieć magię łazienkowych statków?


2. Śniadanie w łazience?

Co to za przyjemność dla dorosłego... Takie zwariowane pomysły mogą mieć tylko dzieci! A co z tego wynika? Pozytywne wspomnienia na całe życie. Kto zapamięta śniadanie w kuchni. Ale w łazience? To zupełnie co innego!


3. Picie szampana

Czy to sylwestrowy, czy urodzinowy toast – w łazience przejdzie do historii. W ostateczności może być to też lampka szampana spożywana z partnerem podczas wspólnej kąpieli w wannie.


w łazience


4. Profesjonalne SPA

Na pewno w swojej łazience wykonywałaś już maseczkę czy pedicure. Ale co, gdyby zaprosić do niej specjalistę, który kompleksowo zadba o twoje ciało „od stóp do głów”, a ty będziesz leżeć lub siedzieć w fotelu jak prawdziwa księżniczka, popijając przy tym zieloną herbatę? Nie musi to być prawdziwy kosmetolog czy kosmetyczka. Wystarczy twoja przyjaciółka, która zna się na rzeczy. Wtedy w ramach zapłaty możesz jej się odwdzięczyć tym samym.


5. Kino łazienkowe

Dlaczego ten sam film wolimy oglądać w kinie niż w domu? Pomijając już duży ekran, chodzi o atmosferę. Tej w łazience nie brakuje. Nie namawiam do montowania tam telewizora, ale jeden łazienkowy seans: czy to z przyjaciółkami, czy samej, jedynie może urozmaicić oglądanie filmu. Oczywiście należy uważać, by do urządzeń elektronicznych nie dostała się woda. Ale kąpiel w wannie i dobry film – czyż to nie brzmi bajecznie?

5 rzeczy, których jeszcze prawdopodobnie nie robiłaś w łazience Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1