Oglądasz zdjęcia celebrytek i modelek? Na pewno zachwycają cię ich idealne fryzury – mogą one pochwalić się niesamowitą objętością, dzięki temu nawet prosty kok wygląda u nich zdumiewająco. Sekretem takiego wyglądu nie jest natura, ale wypełniacz do włosów!


Idealna fryzura dla każdej? Oto wypełniacz do włosów

Nie każda kobieta może pochwalić się gęstymi i długimi włosami, ale na pewno każda z nas chce wyglądać dobrze. Wypełniacz do włosów jest rozwiązaniem, które pomaga nadać objętość i kształt, a przy tym nie niszczy włosów w żaden sposób. Są one wykonane z gęstej siateczki albo z gąbki, dzięki temu łatwo można je umieścić na włosach i umocować przy pomocy spinek lub wsuwek. Kluczowym elementem jest wybór odpowiedniego koloru – czasami zdarza się, że wypełniacz lub gąbka będą trochę wystawać, więc jeżeli masz czarne włosy i kupisz biały wypełniacz, to będzie łatwo to zauważyć. Gama kolorystyczna tych produktów nie jest szeroka, ale w zupełności wystarczy do tego, aby odnaleźć odpowiedni odcień dla siebie. Dodatkowo zastosowanie w ich przypadku siateczki lub porowatej gąbki sprawia, że imitują naturalną strukturę włosów.


Wypełniacz do włosów –  różne rodzaje, różne fryzury

Wybierając wypełniacz do włosów, można trafić na wiele rozwiązań, każdy z gadżetów jest przeznaczony do wykonywania innych fryzur.
Klasyczny, okrągły wypełniacz przypomina swoim kształtem pączek z dziurką pośrodku. Przez środek można z łatwością przeciągnąć włosy, dzięki temu wypełniacz będzie lepiej się trzymać, a ułożenie fryzury będzie mniej trwało. Taki rodzaj gadżetu może dodać wiele objętości nawet bardzo rzadkim włosów.
Wypełniacze typu twister dają się wyginać na każdą stronę i są szerokim paskiem mającym pośrodku dziurę, przez którą przeciąga się włosy. Taki typ wypełniacza pozwala na wykonanie klasycznego koka, ale także na stworzenie bardziej fantazyjnych fryzur.


Kobiety, które lubią nosić wysokie kucyki, na pewno wiedzą, jak ciężko jest otrzymać efekt uniesionych włosów. W tym celu najczęściej mocno się tapiruje niektóre pasma i lakieruje je, ale na dłuższą metę taki sposób niszczy włosy. Specjalna gąbka do włosów, którą mocuje się na rzepy lub spinki, pomoże osiągnąć naturalny i zadowalając efekt.
Kok francuski to fryzura, której wykonanie wymaga trochę wprawy, ale to boczne uczesanie jest naprawdę gustowne i robi dobre wrażenie! Specjalna gąbka do koka francuskiego zazwyczaj jest podłużna i giętka, dzięki temu wykonanie fryzury staje się łatwiejsze.


wypełniacz do włosów daje piękny kok


Wypełniacz... z włosów?

Na rynku znaleźć można także wypełniacz do koka ze sztucznych lub naturalnych włosów. Taki wypełniacz kosztuje jednak więcej, za to daje pewność, że nie będzie odcinał się od włosów. Jest to idealne rozwiązania dla kobiet, które mają bardzo rzadkie i bardzo krótkie włosy, więc nie są w stanie nimi zakryć wypełniaczy wykonanych z innych materiałów. Zarówno sztuczne, jak i prawdziwe włosy występują w wielu naturalnych odcieniach, więc kolor można dobrać idealnie.


Alternatywa dla wypełniacza

Jeżeli musisz wykonać idealną fryzurę, a nie masz żadnego wypełniacza, to może skorzystać ze… skarpetki! Pomoże ona zrobić klasyczny, prosty kok. Wystarczy obciąć “palce” skarpety, a następnie ją zrolować.

Gadżety, dzięki którym fryzura będzie idealna Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1