Masz dość odpryskujących po dwóch dniach lakierów? Chciałabyś, żeby twój manicure był bardziej trwały? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie manicure hybrydowy. Możesz go wykonać zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i w domu. 


Od czego zacząć?

Jeżeli chcesz go wykonać w domowych warunkach, powinnaś przede wszystkim zaopatrzyć się w specjalistyczny zestaw zawierający specjalną lampę, lakierożele, żel podkładowy, cleaner, pilnik i waciki. Koszt takiego podstawowego zestawu nie jest szczególnie wysoki i waha się w granicach 100-200 zł.


Manicure hybrydowy krok po kroku

Zaczynamy od zmatowienia paznokci za pomocą pilniczka. Posłuży nam on też do wyrównania i usunięcia skórek. Nie powinnaś pomijać tej czynności, ponieważ wtedy lakier będzie odpryskiwał, a zależy nam przecież na trwałości manicure. Później potrzebny będzie cleaner, przetrzyj nim dokładnie płytkę każdego paznokcia. Następnie kolej na bazę oraz sam lakier – tutaj zazwyczaj wystarczy nałożyć dwie warstwy. Jeżeli jednak w dalszym ciągu widać prześwity, zdecyduj się na jeszcze jedną.


Musisz jednak pamiętać, że lakierożel trzeba naświetlać po każdym malowaniu przez około 3 minuty, zatem jeżeli nałożysz trzy warstwy lakieru, będziesz musiała to zrobić trzykrotnie. Na sam koniec jeszcze raz cleaner - przemywamy wszystkie paznokcie, dzięki czemu zniknie lepka warstwa. Nie martw się, że lakier się rozmaże - kiedy będziesz na tym ostatnim etapie, lakierożel będzie już suchy.


manicure hybrydowy jest bardzo efektowny


Opinie o manicure hybrydowym

Lakierożele są tak popularne, ponieważ kobiety bardzo je sobie chwalą. Jak się okazuje, manicure hybrydowy prezentuje się idealnie nawet przez dwa tygodnie. Do tego czasu nie odpryskuje. W dodatku jest to opłacalna inwestycja, bo nawet jeżeli nie mamy własnego zestawu hybrydowego, to wizyty u kosmetyczki, zaledwie co dwa tygodnie, nas nie zrujnują.


Manicure hybrydowy – jaka jest cena?

Ceny w gabinetach kosmetycznych są naprawdę bardzo zróżnicowane i zależą od tego, czy jesteś stała klientką, albo w jakim mieszkasz mieście. Manicure hybrydowy można wykonać już za 45 zł, a ceny kończą się w granicach 90-100 zł.


Manicure hybrydowy w domu

To nie tylko świetna inwestycja w siebie, ale także możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy. Nie jest to trudna sztuka, może ją opanować każdy – nie tylko wykwalifikowana kosmetyczka. Kobiety chętnie korzystają z tej metody, więc wystarczy ogłosić się na jakimś portalu kosmetycznym, a później wykonać manicure hybrydowy u 2-4 klientek i inwestycja w materiały się nam zwróci.


Chcesz sama wykonać hybrydy? Naucz się je robić

Jeżeli nie wiesz, jak zabrać się za swój pierwszy manicure hybrydowy, możesz skorzystać  z wielu kursów dostępnych online. Pomocne mogą okazać się również blogi, na których znajdziesz mnóstwo inspiracji i informacji, jak zrobić manicure hybrydowy krok po kroku. Spróbuj. To wcale nie takie trudne. Kup swój pierwszy zestaw i wykonaj manicure hybrydowy – ciesz się zadbanymi paznokciami nawet do dwóch tygodni.


Hybrydowy manicure krok po kroku. Zrób go z nami! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1