AAKG Olimp to suplement diety, który jest niezwykle popularny wśród osób aktywnych fizycznie. Jego skład został oparty na argininie – aminokwasie, który ma duży wpływ na organizm człowieka. Suplementacja tym związkiem jest w stanie wpływać na siłę mięśni, przyspieszenie procesu rozbudowy sylwetki, a także poprawę kondycji seksualnej.

 

Lepszy trening z suplementem AAKG Olimp

 

AAKG Olimp to suplement diety, którego składniki biorą udział w syntezie NO, co skutkuje pojawieniem się tak zwanej pompy mięśniowej. Jest to zjawisko bardzo cenione przez kulturystów, ponieważ powoduje ono, że sportowiec może osiągać lepsze rezultaty w trakcie treningu. Na poziomie komórkowym na taki efekt wpływa właśnie arginina. Umożliwia ona mięśniom efektywne przetwarzanie energii, co przekłada się na ich lepsze odżywienie. Mięśnie do swojej pracy wykorzystują glikogen, którego rozkład dostarcza łatwo przyswajalnej energii. Odbudowa zapasów glikogenu jest niezwykle istotna zwłaszcza po długotrwałym, intensywnym treningu. Jeśli zdecydujemy się na stosowanie AAKG Olimp, możliwe będzie przyspieszenie wszystkich najważniejszych mechanizmów energetycznych, co sprawi, że działanie mięśni zostanie usprawnione, a procesy prowadzące do degradacji białek mięśniowych mogą zostać ograniczone.Poprawa libido dzięki AAKG Olimp

 

Wszystkie omawiane wyżej zjawiska są w dużej mierze związane z działaniem tlenku azotu w organizmie ludzkim i z gospodarką prowadzoną z wykorzystaniem właśnie tej substancji. Gospodarka azotowa w organizmie wiąże się z prawidłową pracą naczyń krwionośnych. Odpowiada za to zwłaszcza tlenek azotu. Przyjmowanie suplementu AAKG Olimp jest w stanie zwiększyć produkcję NO, który z kolei rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym poprawia działanie mięśni i zwiększa ich wytrzymałość.


Rozszerzanie naczyń krwionośnych jest jednak ważne także w innej kwestii. Jest to proces, który wpływa na poprawę kondycji seksualnej mężczyzny. Jest to bardzo istotne, ponieważ suplement AAKG Olimp wpływa również pozytywnie na libido. Jest to świetna pomoc dla wszystkich tych osób, które są zainteresowane poprawą swojego życia intymnego.

 

Jak przyjmować suplement AAKG Olimp?

 

Jeśli suplement diety AAKG Olimp jest przyjmowany przez sportowca, należy go stosować przed i po treningu. Zalecana przez producenta dawka to 1–2 tabletki. W przypadku, gdy suplement AAKG Olimp ma wpłynąć na poprawę libido, powinien być przyjmowany pół godziny przed planowanym zbliżeniem. Najpierw należy spróbować z jedną kapsułką, a jeśli wynik nie będzie zadowalający, należy stosować dwie kapsułki. Jednorazowa dawka wynosząca dwie kapsułki to największa dopuszczalna porcja. W ciągu doby nie powinno się przekraczać dawek zaleconych przez producenta.

AAKG Olimp – efekt pompy mięśniowej w trakcie treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1