Ogromny wybór na rynku suplementów i odżywek dla sportowców może utrudnić znalezienie odpowiedniego preparatu zwłaszcza mniej doświadczonym osobom. Nie każdy potrafi określić skuteczność spalacza tłuszczu po zapoznaniu się z listą zawartych w danym preparacie składników. Jedną z najlepszych na rynku formuł o szczególnym działaniu termogenicznym jest Amix ThermoCore – efekty tego spalacza zasługują na szczególne uznanie. Firma Amix stworzyła wysoce skuteczny środek, który pomaga w spalaniu zbędnego tłuszczu i osiągnięciu wymarzonej sylwetki.


Amix ThermoCore – jak to działa?


Szeroka gama naturalnych składników i substancji aktywnych o udokumentowanych właściwościach zapewnia skuteczne działanie ThermoCore, które oparte jest o lata doświadczeń ekspertów od żywienia i suplementacji. Nie ma tu miejsca na przypadkowość – tylko składniki najwyższej jakości znajdują się w składzie ThermoCore. Opinie użytkowników tylko to potwierdzają. Produkt ten jest polecany zwłaszcza osobom, które walczą z problemem uciążliwej tkanki tłuszczowej. O wysokiej skuteczności ThermoCore decydują substancje wchodzące w skład tego spalacza – Coleus forskohlii z pokrzywy indyjskiej 250 mg, ekstrakt guggul 250 mg, ekstrakt guarany 200 mg, alkaloidy kofeiny 40 mg, ekstrakt z kory wierzby białej 200 mg, synefryna 10 mg, bioperine z czarnego pieprzu – 5 mg. Podane ilości dotyczą jednej dawki ThermoCore. Wszystkie te składniki tworzą rewolucyjną termogeniczną formułę idealną dla osób dążących do idealnej sylwetki. Wzmacniają ogólną kondycję fizyczną, zwiększają wytrzymałość organizmu na długotrwały wysiłek fizyczny oraz maksymalizują wydatek energetyczny organizmu. Wszystkie te substancje nakręcają metabolizm, co umożliwia maksymalne podniesienie termogenezy, i co za tym idzie, wyrzeźbienie sylwetki. Składniki aktywne zawarte w spalaczu ThermoCore zwalczają także naturalnych wrogów pięknej sylwetki – nadmierny apetyt i napady głodu.Jak stosować Amix ThermoCore?


Dawkowanie ThermoCore powinno przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta. Dla osiągnięcia maksymalnych efektów ze stosowania preparatu przyjmuje się dawkę 1–2 kapsułek preparatu około pół godziny/godzinę przed treningiem. Suplement należy popić wodą. Do tego należy pamiętać, że nawet najlepsza odżywka nie zastąpi odpowiednio zbilandowanej diety – suplementy stanowią jedynie uzupełnienie zdrowego trybu życia opartego na zbilansowanej diecie i regularnej aktywności fizycznej. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące ani dzieci. Należy stosować się do ogólnych założeń sportowego trybu życia. Aby nabyć ten wyjątkowy preparat, wystarczy odwiedzić internetowy sklep z odżywkami – ThermoCore z pewnością będzie w ofercie każdego dobrze zaopatrzonego sklepu.

Amix ThermoCore – sprzymierzeniec w walce o idealną sylwetkę Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1