Dążysz do pięknego, smukłego i wysportowanego ciała, ale treningi i dieta nie wystarczają, by pozbyć się opornego tłuszczu? Masz dosyć, ponieważ mimo że twoje mięśnie są mocniejsze, wciąż nie widać ich zarysu? Animal Cuts od Universal Nutrition został stworzony właśnie dla ciebie!

 

Działanie i skład Animal Cuts


Animal Cuts zapewni ci utratę nawet 5–7 kg w miesiąc! Jak to możliwe? Ten profesjonalny spalacz tłuszczu nie tylko ułatwi zrzucenie zbędnych kilogramów, ale także dostarczy energii przed treningiem, dzięki czemu podniesie jego efektywność. Działanie Animal Cuts opiera się na hamowaniu apetytu i podkręceniu metabolizmu. Suplement składa się z 42 pakietów, z których każdy zawiera inne substancje aktywne. Dzięki temu masz pewność, że twój organizm z upływem czasu nie stanie się obojętny na przyjmowane składniki, a walka z tkanką tłuszczową nie ustanie.


Innowacyjne działanie Animal Cuts oparte jest na precyzyjnie skomponowanych składnikach, dzięki którym spalanie tłuszczu zachodzi nie tylko podczas treningów. Kompleks metaboliczny zawiera yerba mate, ekstrakt z malin, gurmar i cholinę. Yerba mate znana na całym świecie ze swojego dobroczynnego działania jest antyoksydantem.Ekstrakt z malin wykazuje nie tylko działanie pobudzające, ale przede wszystkim zdobywa coraz większą popularność jako substancja świetnie wpływająca na redukcję masy ciała. Wszystko dzięki ketonom malinowym, które wykazują działanie termogeniczne, przyspieszające rozkład tkanki tłuszczowej. Zawarta w Animal Cuts cholina zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie, a orzechy koli, bezwodna kofeina i guarana pobudzają, zwiększają koncentrację i dostarczają energii.

Orzechy koli to jednak nie tylko efekt pobudzenia, ale również przyspieszone trawienie i poprawiona perystaltyka jelit. Animal Cuts oprócz pobudzenia i podkręcenia metabolizmu wspiera również tarczycę: L-tyrozyna w nim zawarta nie tylko pomaga zredukować zbędną tkankę tłuszczowa, ale także działa anabolicznie.


Korzenie imbiru i mniszka lekarskiego pomagają usunąć wodę podskórną, dzięki czemu w naturalny i skuteczny sposób pozbędziesz się zbędnych kilogramów.


Dawkowanie Animal Cuts


Dawkowanie Animal Cuts: w dni bez treningów stosuj dawkę Animal Cuts w postaci jednej saszetki między śniadaniem a obiadem. W dni treningowe zastosuj 1 dawkę (saszetkę) 30 min przed treningiem, popijając ją szklanką wody. Jeżeli zależy ci na zwiększeniu efektów, możesz spożyć dodatkową saszetkę między śniadaniem a obiadem


Do szeregu zalet Animal Cuts można dołączyć również jego cenę i dostępność – znajdziesz go w każdym dobrym sklepie z suplementami. Animal Cuts to w pełni naturalny skład i gwarantowane efekty. Przekonaj się, zaufaj Animal Cuts i ciesz się pięknym ciałem bez grama zbędnego tłuszczu.

Animal Cuts – pięknie wyrzeźbiona sylwetka Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1