Osobom uprawiającym sport zależy na jak najlepszych wynikach, sławie, pieniądzach, a także na atrakcyjnej sylwetce, poprawie samopoczucia, stanu zdrowia oraz cech, takich jak siła czy wydolność. W osiągnięciu takich celów pomagają im różne programy treningowe oraz odpowiednio skomponowana dieta. Okazuje się, że bardzo przydatne są również suplementy diety wspierające efekty ćwiczeń fizycznych i diety. Przykładem takiego suplementu jest BioTech 100% Creatine Monohydrate zapewniający efektywne działanie.

 

Korzystne efekty przyjmowania BioTech 100% Creatine Monohydrate

 

Opisywany suplement diety jest produktem, który nie zastępuje prawidłowego żywienia i odpowiednio dobranego programu treningowego, ale jest w stanie wspomóc walkę o zwiększenie siły i wydolności. Pomoże także w budowie beztłuszczowej masy mięśniowej. Wysoka skuteczność preparatu jest jego dużym atutem, który ceni sobie wiele osób, więc opinie o BioTech 100% Creatine Monohydrate są pozytywne. Regularne stosowanie tego suplementu zgodne z zalecaną dawką zapewni organizmowi liczne korzyści.


BioTech 100% Creatine Monohydrate – skuteczny suplement wysokiej jakości

 

Składnikiem BioTech 100% Creatine Monohydrate jest mikronizowany monohydrat kreatyny wpływający za zwiększenie wytrzymałości organizmu oraz masy mięśniowej. Środek ten jest bardzo popularny szczególnie wśród osób uprawiających sporty siłowo-szybkościowe oraz siłowe.

Kreatyna bierze udział w procesach syntezy ATP. ATP to innymi słowy adenozyno-5′-trifosforan gwarantujący właściwą dawkę energii dla mięśni. Przemienia się w ADP. ATP jest przechowywane w mięśniach w stosunkowo małej ilości. Kreatyna dostarcza brakującą grupę fosforanową, co pozwala na jego ponowną przemianę ADP w ATP. Oznacza to, że regularne uzupełnianie kreatyny zapewni wydajniejszą resyntezę ATP, a co za tym idzie – mięśnie uzyskają większą dawkę energii. Kreatyna zapewnia również lepszą regenerację mięśni po ciężkich ćwiczeniach.Właściwe przyjmowanie ważne dla skuteczności i bezpieczeństwa

 

Korzystne działanie prezentowanego produktu jest możliwe tylko w przypadku przestrzegania zalecanego przez producenta dawkowania BioTech 100% Creatine Monohydrate. Zalecane jest rozpuszczanie 5 g preparatu w dowolnym napoju o pojemności 500 ml. Podczas pierwszego tygodnia stosowania producent rekomenduje przyjmowanie dwóch porcji przed treningiem i dwóch po jego zakończeniu, natomiast w kolejnych tygodniach dawka ta powinna zostać zmniejszona do 1 porcji przed ćwiczeniami i 1 porcji po nich. Porcja 5 g zawiera 5 g monohydratu kreatyny, czyli około 4,4 g czystej kreatyny. Według badań składnik ten zwiększa masę mięśniową, siłę oraz wydolność od 5 do nawet 15%. Produkt ten nie zastąpi diety i ćwiczeń, ale może wspomóc je w skuteczny sposób. Przedawkowanie stanowi zagrożenie dla zdrowia.

 

BioTech 100% Creatine Monohydrate – dostępność w polskich sklepach

 

Ogromną zaletą jest spora liczba sklepów sprzedających BioTech 100% Creatine Monohydrate na terenie Polski. Suplement ten dostępny jest w punktach stacjonarnych oraz sklepach internetowych. Cena BioTech 100% Creatine Monohydrate to około 45 zł za opakowanie o gramaturze 500 g.

BioTech 100% Creatine Monohydrate – efektywne zwiększanie masy mięśniowej i wydolności Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1