Każdemu sportowcowi zależy na rozbudowie masy mięśniowej, zwiększeniu siły mięśni oraz ogólnej wydolności organizmu. Dotyczy to przede wszystkim kulturystów i osób uprawiających sporty siłowe, ale wspomniane wyżej aspekty są również ważne dla innych grup sportowców. W związku z tym konieczne jest stosowanie dobrze opracowanej diety oraz przestrzeganie specjalnego planu treningowego. Same treningi i dieta przynoszą wiele korzystnych efektów, ale można je wspomóc, stosując specjalne suplementy diety. Przykładem takiego suplementu jest BioTech Hyper Mass zapewniający skuteczne działanie.

 

BioTech Hyper Mass – potwierdzona skuteczność


Efekty przyjmowania BioTech Hyper Mass są niezwykle korzystne i widoczne po kilku tygodniach regularnego zażywania tego produktu zgodnie z zaleceniami producenta. Właściwe korzystanie z tego suplementu przekłada się na wzrost masy mięśniowej bez zbędnego tłuszczu, wzmocnienie mięśni oraz przystosowanie organizmu do większego wysiłku fizycznego, co wpływa na lepsze rezultaty treningów.


Starannie opracowana receptura obejmuje aminokwasy BCAA chroniące przed katabolizmem. Kolejny ważny składnik to białko serwatkowe z dużą dawką aminokwasów pozwalających na szybką i skuteczną rozbudowę tkanki mięśniowej. Kolejnym ważnym składnikiem jest kreatyna wpływająca na zwiększenie masy do odpowiedniego poziomu oraz polepszająca siłę. Nic więc dziwnego, że opinie o BioTech Hyper Mass są bardzo korzystne. Jedna porcja opisywanego produktu to 65 g, zawiera ona: 16 g białka, 44 g węglowodanów, 3250 mg monohydratu kreatyny oraz mniej niż 1 g tłuszczu. Wartość energetyczna takiej porcji to 240 kcal.BioTech Hyper Mass – zalecane dawkowanie

 

Oczywiście kluczem do zachowania bezpieczeństwa dla zdrowia organizmu jest właściwe dawkowanie BioTech Hyper Mass. Przekroczenie dozwolonej dawki jest groźne dla zdrowia, więc należy go unikać. Produktu tego nie należy też traktować jako substytutu zróżnicowanej diety. W celu zachowania jego optymalnej wydajności trzeba zadbać o właściwą dietę i odpowiednio zaplanowane ćwiczenia.


Jedną porcję odżywki (65 g) należy rozpuścić i bardzo dokładnie wymieszać w 450 ml wody lub mleka. Producent zaleca stosowanie 2–3 porcji dziennie w zależności od zapotrzebowania na kalorie, jednak warto skonsultować tą dawkę z fachowcem z dziedziny dietetyki. Stosowanie takiej dawki w dni treningowe i nietreningowe przekłada się na wysoką skuteczność produktu bez zagrożenia dla zdrowia.


BioTech Hyper Mass – dostępny dla każdego

 

Prezentowany produkt jest bardzo łatwo dostępny dla każdego zawodowego sportowca oraz amatora. Po prostu wiele sklepów sprzedaje BioTech Hyper Mass w trybie stacjonarnym oraz za pośrednictwem wygodnych internetowych systemów sprzedaży. Dużą zaletą jest również przystępna cena BioTech Hyper Mass. Dodatkowo wiele sklepów organizuje ciekawe promocje i wprowadza oferty specjalne, dzięki którym takie produkty wysokiej jakości można kupić jeszcze taniej.

BioTech Hyper Mass – wzmocnij swoje mięśnie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1