Zauważyłeś wypadające włosy, masz szarą i przesuszoną cerę? Pojawiły się zajady w kącikach ust? Cierpisz na problemy skórne i brak apetytu? Często dokucza ci przeziębienie i grypa? Prawdopodobnie twój organizm cierpi na niedobór cynku. Objawów braku tego pierwiastka jest znacznie więcej. Choć cynk jest pierwiastkiem śladowym, zalicza się go do mikroelementów, jego rola w prawidłowym funkcjonowaniu całego organizmu jest bezcenna. Jakie są przyczyny niedoboru cynku? Najczęściej może to być wynik niewłaściwej diety, ubogiej w produkty zawierające cynk – jaja, ryby, ostrygi, wątróbkę, chude mięso, kiełki i otręby pszenne i ziarna dyni. Nieodpowiednia ilość cynku wynika też w pewnym stopniu z jego przyswajalności, która mieści się w granicach 20–40%. W pokryciu podstawowego zapotrzebowania na cynk pomoże Chela-Cynk – dobrej jakości produkt  stworzony przez rodzimego producenta suplementów diety.

 

Działanie i dawkowanie Chela-Cynk

 

Jeśli cierpisz na niedobór cynku, a stan ten stwierdził lekarz lub wynika to z badań twojej krwi, powinieneś rozważyć udanie się do apteki lub sklepu z suplementami diety, by kupić Chela-Cynk. Oryginalne opakowanie oznaczone symbolem Albion Minerals jest gwarancją nie tylko bezpiecznego produktu, ale także najwyższej jakości. W trzydziestu kapsułkach znajduje się najlepiej przyswajalna forma cynku – chelat aminokwasowy, bardzo dobrze tolerowany przez organizm. Ma to kluczowe znaczenie, bowiem właściwa absorpcja cynku oznacza krótszy czas wyrównywania poziomu tego pierwiastka, a więc skuteczne działanie Chela-Cynk oraz szybkie efekty.


Sposób dawkowania Chela-Cynk producent określa szczegółowo w ulotce – jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjmować 1 kapsułkę dziennie zaraz po posiłku. Chela-Cynk jest suplementem bezpiecznym w stosowaniu, jednak nie należy przyjmować jego pominiętych dawek z opóźnieniem. Nie wolno również zmieniać sposobu dawkowania.Opinie o Chela-Cynk

 

Warto wspomóc działanie Chela-Cynk odpowiednią dietą. W ten sposób grono zadowolonych użytkowników powiększy się o kolejne osoby i wzrośnie liczba pozytywnych opinii o Chela-Cynk. Dotychczas można z nich wyczytać, że suplement jest skuteczny, łatwo dostępny oraz niedrogi. Cena za opakowanie Chela-Cynk oczywiście zależy od miejsca sprzedaży, ale zazwyczaj oscyluje w granicach 10 zł za 30 kapsułek.


Chela-Cynk to wysoka jakość za rozsądną cenę. Z Chela-Cynk przywrócenie odpowiedniego poziomu cynku w organizmie będzie łatwiejsze, a przecież ten mikroelement jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania i od zawsze nazywany jest pierwiastkiem życia.

Chela-Cynk – działanie, dawkowanie, opinie, cena Ocena: 5/5 Ilość głosów: 2