Gold Omega 3 to jeden z najpopularniejszych suplementów diety. Dlaczego? Bo tak naprawdę jest praktycznie dla każdego, i co ważne, wspomaga nie jeden, lecz kilka ważnych procesów zachodzących w ludzkim organizmie oraz dostarcza niezbędnych składników do prawidłowego funkcjonowania ciała ludzkiego.


Co zawiera Gold Omega 3?


Suplement diety Gold Omega 3 to kapsułki zawierające kwasy omega-3, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (w skrócie NNKT), które należy regularnie dostarczać organizmowi. NNKT występują głównie w tłustych, morskich rybach takich jak łosoś, śledź, makrela czy tuńczyk. Dodatkowo kapsułki Gold Omega 3 zawierają naturalny przeciwutleniacz, czyli witaminę E.


Jak działa Gold Omega 3?


Kwasy omega-3 nie są wytwarzane przez organizm ludzki, niemniej są niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Oddziałują na budowę błon komórkowych, tkankę mózgową, komórki nerwowe i siatkówkę. Stwierdzono, że poprawiają działanie układu krążenia oraz wspomagają układ nerwowy, a także podnoszą odporność organizmu. Wspomagają również przemianę materii i pomagają obniżać poziom cholesterolu we krwi.


Jakie efekty daje Gold Omega 3?


Gold omega 3 pomaga w regeneracji układu nerwowego i tkanek oraz wspomaga układ krążenia, dlatego jego stosowanie zalecane jest jako profilaktyka miażdżycy i choroby wieńcowej. Oczywiście powinien być używany z odpowiednimi preparatami farmakologicznymi, a nie je zastępować. Zaleca się również używanie suplementu w okresach jesienno-zimowych jako zabezpieczenie przed infekcjami i przeziębieniami.Jakie są opinie o Omega Gold 3?


Jest ich bardzo dużo i wystarczy zaglądnąć na pierwszy lepszy portal poświęcony zdrowiu, zbilansowanej diecie czy dla osób aktywnie spędzających czas w siłowniach lub fitness klubach. Powszechne są opinie, że oprócz wymienionych wyżej efektów, dodaje również energii i poprawia wygląd skóry czy włosów. Ze względu na wspomaganie przemiany materii i regeneracji tkanek polecany jest dla aktywnie uprawiających sport, a także niezdrowo się odżywiających i często przebywających w sytuacjach stresowych.


Jak dawkować Omega Gold 3?


W przypadku każdego suplementu należy zawsze kierować się wskazówkami producenta i nie eksperymentować – skutki mogą być odwrotne od założonych. Standardowo jest to 1–2 kapsułki dziennie. W przypadku kobiet w ciąży i osób intensywnie uprawiających sporty wymagające dużego wysiłku fizycznego należy skonsultować się z lekarzem. Co ważne, suplement powinien być zawsze dodatkiem do odpowiednio zbilansowanej diety oraz ćwiczeń fizycznych – tylko w takim połączeniu efekty jego spożywania będą kompleksowe.


Ile kosztuje Omega Gold 3?


Cena suplementu to również jedna z jego pozytywnych cech. Opakowanie z 60 kapsułkami wystarczające na 2 miesiące kosztuje nie więcej niż 30 złotych, a przy zakupie większych opakowań cena pojedynczej kapsułki będzie jeszcze niższa.


Gdzie można kupić Omega Gold 3?


Suplement Omega Gold 3 jest dostępny w stacjonarnych aptekach, sklepach ze zdrową żywnością, sklepach z odżywkami dla osób uprawiających sport oraz w olbrzymiej ilości sklepów internetowych. Nie polecamy kupowania suplementu na aukcjach internetowych ze względu na ryzyko, jakie to niesie – nie mamy gwarancji, że kupujemy oryginalny produkt.

Gold Omega 3 – suplement diety, jak działa, co zawiera Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1