Najskuteczniejszą metodą na zgubienie kilogramów jest wprowadzenie do codziennego harmonogramu zbilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej. Niestety, pomimo usilnych starań wspomniane elementy nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty, co może być spowodowane naturalnymi uwarunkowaniami organizmu. Warto w takiej sytuacji uzupełnić swoją dietę o produkty wspomagające procesy przemiany materii, wśród których prym wiodą herbaty odchudzające.


Suplementy odchudzające dostępne na rynku

 

Ostatnie lata to istny wysyp preparatów mających swoim działaniem zapewnić wymarzoną sylwetkę. Aby omówić ich skuteczność, bezpieczeństwo stosowania czy stosunek jakości do ceny, należałoby zagłębić się w temat na kilka miesięcy, czego efektem byłoby kilkutomowe podsumowanie, lecz nie to jest motywem przewodnim tego artykułu. Jak już wspomniano we wstępie, produktem, który będzie głównym bohaterem dalszej części materiału, są herbaty odchudzające, a konkretnie jedna z nich, która swoim rozbudowanym składem i obiecującymi efektami stosowania zachęca do obdarzenia jej niemałym zaufaniem.

 

Fostelin – rewolucyjny preparat na odchudzanie

 

Produktem, o którym mowa w powyższym akapicie, jest herbata odchudzająco-oczyszczająca Fostelin, którą na rynek dostarczyła firma Salena znana z prozdrowotnych preparatów opartych wyłącznie na naturalnych nieprzetworzonych składnikach, które charakteryzują się bardzo dobrą bioprzyswajalnością. Nie inaczej sytuacja wygląda i tym razem. Fostelin to zaawansowane zestawienie selektywnie dobranych składników naturalnego pochodzenia, podanych w formie smacznej herbatki. O odchudzającym działaniu herbat, w tym chyba najpopularniejszej herbaty zielonej, wiadomo od dawna, lecz mało kto wie, że najskuteczniejsze efekty zapewnia zestawienie herbat oraz odpowiednich ziół. Dlatego właśnie w herbacie Fostelin zgromadzono aż 16 składników, które przyjmowane indywidualnie potrafią być niezwykle użyteczne, natomiast połączone ze sobą dosłownie zwielokrotniają swoją zbawienną moc.Zapewne zastanawiasz się teraz, co takiego zawiera herbata Fostelin, co wyróżnia ją na tle innych tego typu produktów? Fostelin to przemyślany skład, naturalne pochodzenie oraz odpowiednio dobrane proporcje, które zapewniają solidne wsparcie w kuracji odchudzająco-oczyszczającej. Wśród składników znajdują się kora cynamonowca, kłącze imbiru, korzeń mniszka lekarskiego, ziele fiołka trójbarwnego, kora cynamonowca, ziele skrzypu polnego, owocnia fasoli, skórka pomarańczowa, zielona herbata, ziele krwawnika, yerba mate, korzeń lubczyku, kwiat hibiskusa, siemię lniane oraz kwiat bławatka i nagietka. Lista niewątpliwie robi wrażenie, lecz to dopiero efekty z niej wynikające mogą mocno zaskoczyć.

 

Fostelin – działanie prozdrowotne i efekty stosowania

 

Główne działanie suplementu to przede wszystkim wsparcie w odchudzaniu oraz oczyszczaniu organizmu. Fostelin za sprawą między innymi takich składników jak korzeń mniszka lekarskiego, owocnia fasoli, czy kwiat bławatka obniża ilość płynów w organizmie, co owocuje utratą zbędnych kilogramów oraz pomaga w walce z niechcianym cellulitem. Zjawisko zatrzymywania wody dotyka wiele kobiet, dlatego tak kluczowe jest dbanie o prawidłową gospodarkę wody w organizmie. Co ciekawe, w przeciwieństwie do standardowych suplementów dostępnych na rynku Fostelin nie wypłukuje z organizmu minerałów i witamin, a nawet uzupełnia ich niedobory. Przykładowo zawarty w preparacie skrzyp polny dostarcza krzemu, który wzmacnia włosy, paznokcie i poprawia wygląd skóry.


Warto pamiętać, że każda zmiana diety i zwiększenie intensywności treningów prowadzi do osłabienia organizmu. W przypadku niektórych osób może być ono nieodczuwalne, a dla niektórych może zakończyć się uciążliwymi przeziębieniami. Aby temu zapobiec, należy zapewnić odpowiednie ilości witamin, w szczególności słynnej witaminy C. Wśród wcześniej wymienionych składników odpowiedzialnym za tę funkcje jest kwiat hibiskusa. Ten piękny czerwony kwiat bardzo często dekorujący fryzury filmowych piękności z egzotycznych rejonów zawiera spore ilości witaminy C, dzięki czemu chroni ludzki organizm przed czyhającymi na niego infekcjami. Ponadto napar z hibiskusa, nazywany również czerwonym złotem faraonów, obniża poziom złego cholesterolu, sprzyja trawieniu, a także wzmacnia wątrobę.


Dla uzyskania najlepszych efektów oprócz znanych ziół w składzie preparatu Fostelin znalazła się również zielona herbata, której działanie odchudzająco-oczyszczające jest powszechnie znane. Swoją sławę zawdzięcza skutecznemu przyspieszaniu procesu przemiany materii, hamowaniu apetytu oraz ograniczaniu wchłaniania tłuszczów z pożywienia. Zielona herbata podnosi także aktywność enzymów biorących udział w trawieniu, czym pozytywnie wpływa na metabolizm, natomiast jej właściwości moczopędne usuwają z organizmu zbędne pozostałości przemiany materii.Kolejnym składnikiem zaopatrującym organizm w minerały jest cynamon. Ta intensywna przyprawa znajduje także szerokie zastosowanie w kuracjach odchudzających i oczyszczających. Cynamon jest bogaty w wapń, żelazo i mangan. Regularnie przyjmowany przyspiesza przemianę materii, reguluje pracę nerek, obniża poziom cholesterolu i stabilizuje poziom cukru we krwi. Podsumowując, cynamon oczyszcza organizm oraz pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów.


Wsparcie w procesie oczyszczania organizmu zapewnia również krwawnik pospolity. W medycynie naturalnej stosowany od dziesiątek stuleci. Historia tej rośliny jest tak długa, że swoją łacińską nazwę Achillea millefolium zawdzięcza mitycznemu Achillesowi, który miał jej używać do leczenia ran swoich żołnierzy w trakcie wojny trojańskiej. Krwawnik swoim działaniem zapobiega kumulowaniu się złogów i kamieni w nerkach, oczyszcza woreczek żółciowy, a także inne narządy. Stosowanie krwawnika przyspiesza przemianę materii i oczyszcza krew ze szkodliwych i zbędnych substancji.


Oprócz swoich właściwości odchudzająco-oczyszczających Fostelin zasłużył sobie na miano prawdziwego przyjaciela kobiet za sprawą zawartych w składzie korzenia lubczyku oraz kwiatu nagietka. Oba składniki działają rozkurczowo, dlatego pomagają przy zaburzeniach miesiączkowania, osłabiają bóle menstruacyjne.

 

Fostelin – jak stosować?

 

Fostelin to herbatka ziołowa o przyjemnym smaku, która wspomaga redukcję masy ciała oraz pozwala oczyścić organizm z toksyn. Przyjmowana raz dziennie po śniadaniu w formie smacznego ciepłego napoju nie wymaga żadnych dodatkowych czynności. Jedno opakowanie produktu zawiera 33 porcji, co pozwala na skuteczną 4–5 tygodniową kurację. Aby zmaksymalizować efekty płynące ze stosowania herbaty Fostelin, każda osoba, która zdecyduje się na jej zakup, otrzyma indywidualnie skomponowaną dietę na 30 dni przygotowaną przez profesjonalnych dietetyków. Lecz to nie koniec bonusów, bowiem ci sami dietetycy pozostają również do dyspozycji, gdyby osoby stosujące suplement Fostelin miały jakieś pytania bądź potrzebowały konsultacji dietetycznych.Pamiętaj! Prawidłowo zbilansowana dieta oraz właściwa suplementacja są gwarantem szczupłej i smukłej sylwetki. Odpowiednia waga, dobra kondycja fizyczna oraz oczyszczanie organizmu mają bezpośredni wpływ na zdrowie fizyczne, zapewniają siły witalne oraz spowalniają procesy starzenia się. Ponadto dobry wygląd to nie tylko walory estetyczne. To również lepsze samopoczucie, a także zwiększona pewność siebie, które są fundamentem w procesie budowania kariery zawodowej, naukowej czy dobrych relacji z innymi ludźmi. Nie pozwól, aby łatwe do wyeliminowania kilogramy negatywnie wpływały na jakość Twojego życia. Postaw na rozwiązanie, które pozwoli Ci osiągać wyznaczane cele.

Herbata odchudzająca Fostelin – idealne rozwiązanie w walce z nadprogramowymi kilogramami Ocena: 3.6/5 Ilość głosów: 47