Proteiny są niezwykle cennymi składnikami, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, których treningi ukierunkowane są na rozbudowę mięśni. Na rynku można znaleźć ogromną liczbę różnych odżywek białkowych, które wspierają sportowców i pomagają w pokryciu dziennego zapotrzebowania na ten niezwykle ważny składnik. Jednym z takich produktów jest Hi Tec Whey C-6. Dlaczego warto się na niego zdecydować? Jakie efekty przynosi jego stosowanie? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

 

Hi Tec Whey C-6 – białka z serwatki

 

Hi Tec Whey C-6 to suplement wysokiej jakości, który dostarcza odpowiednią porcję białek z serwatki, które w organizmie są bardzo dobrze przyswajane i efektywne wykorzystywane. Cechują się również wysoką wartością biologiczną. Właśnie dlatego warto zaufać produktowi Hi Tec Whey C-6 i mieć pewność, że białka dostarczane z pomocą tego suplementu są odpowiednie i skutecznie wspierają rozbudowę sylwetki. Białko jest podstawowym materiałem budulcowym dla praktycznie wszystkich tkanek w organizmie, w tym również dla mięśni, co jest niezwykle istotną kwestią dla osób aktywnych fizycznie, które dążą do wypracowania wymarzonej muskulatury. Proteiny wpływają na prawidłowy przebieg regeneracji i odbudowy mięśni po zakończeniu nawet najbardziej intensywnego treningu. Przyjmowanie suplementu Hi Tec Whey C-6 zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej i stymuluje szlaki odpowiedzialne za syntezę nowych białek mięśniowych.Hi Tec Whey C-6 – aminokwasy w składzie suplementu

 

W suplemencie Hi Tec Whey C-6 znajdują się także aminokwasy. Aminokwasy to elementy składowe białek. Rodzaj aminokwasów i ich wzajemny stosunek decyduje o tym, w jakim stopniu dane białko może być wykorzystane przez organizm. Jednymi z najważniejszych aminokwasów są te z grupy BCAA. Organizm nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie, dlatego niezbędne jest dostarczanie ich z dietą. W formule suplementu znajdziemy wszystkie niezbędne aminokwasy, które wpływają na proces rekompozycji składu ciała i okazują się niezwykle pomocne dla osób ćwiczących.


Hi Tec Whey C-6 – prawidłowe dawkowanie

 

Odpowiednie efekty działania suplementu Hi Tec Whey C-6 można uzyskać tylko wtedy, kiedy korzysta się z niego w odpowiedni sposób. Każdego dnia należy przyjmować 1–3 porcji produktu. Jedna porcja to 30 g suplementu, które należy wymieszać z około 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Liczba przyjmowanych porcji zależy od indywidualnego zapotrzebowania i ilości białka dostarczanego z dietą.


Pierwszą porcję należy przyjąć po przebudzeniu, drugą po treningu lub w dni nietreningowe między posiłkami, a trzecią przed snem. Należy zawsze przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania produktu. Suplementu nie powinny stosować kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz dzieci. W przypadku osób chorych przewlekle warto przed rozpoczęciem stosowania produktu skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym.

Hi Tec Whey C-6 – potężna dawka białka Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1