Hi-Anabol Protein jest odżywką, która cechuje się bardzo wysoką zawartością protein. To produkt polecany wszystkim tym, którzy chcą podwyższyć intensywność swoich treningów. Suplement umożliwia rozwój masy mięśniowej i ochronę mięśni.  

 

Jakie korzyści osiąga się ze stosowania Hi-Anabol Protein?

 

Hi-Anabol Protein posiada w składzie pełnowartościowe białka w formie WPC (izolat białka serwatkowego), WPI (koncentrat białka serwatkowego) oraz SPI (izolat białka sojowego). To bardzo wysoka dawka proteinowa, która wpływa na korzystną gospodarkę hormonalną oraz procesy anaboliczne, które powodują znaczny wzrost masy mięśniowej. Dzięki temu osoba trenująca ma zagwarantowane uzyskanie świetnej muskulatury w dość szybkim czasie. Ponadto suplement zapewnia także lepsze odżywienie mięśni. Wszystko to wpływa na wzrost siły oraz wytrzymałości kondycyjnej. Niezbędne aminokwasy wpływają na maksymalną regenerację po intensywnym treningu, dzięki czemu mięśnie już na drugi dzień będą w stanie wytrzymać wysokie tempo ćwiczeń. Preparat wpływa na dodatkową ochronę mięśni.


Prócz wyżej wymienionych składników Hi-Anabol Protein zawiera także substancje poprawiające smak suplementu, witaminy i aromaty. Ponadto zawiera źródło fenyloalaniny i może zawierać jaja oraz gluten.Hi-Anabol Protein – dawkowanie, cena, opinie

 

Stosowanie preparatu Hi-Anabol Protein jest bardzo proste – wystarczy w 250 ml mleka lub wody rozpuścić 30 gramów proszku. Najlepiej jest spożywać między posiłkami. W dni treningowe poleca się stosować suplement rano po przebudzeniu, jedną godzinę przed treningiem oraz godzinę po nim lub tuż przed snem. Z kolei w dni bez treningu nawet do czterech razy dziennie. Cena Hi-Anabol Protein jest zależna oczywiście od gramatury. Opakowanie 2500 g to cena ok. 130 zł.


Opinie o preparacie są w przeważającej mierze bardzo pozytywne. Niektórzy używają go już od bardzo długiego czasu. Przynosi efekty bardzo szybko – rośnie siła, wytrzymałość, poprawia się wygląd. Inni zwracają uwagę na jego wpływ na masę. W opiniach dominują wpisy, które bardzo chwalą kompozycję produktu. Jedni zwracają uwagę na uzyskiwanie dzięki Hi-Anabol Protein lepszego zarysu mięśni, inni przy jego pomocy budują masę. Użytkownicy są również zadowoleni z ceny produktu. Większość dostrzega zalety suplementu – skuteczność, szybkość, wysoka jakość białek i innych substancji zawartych w suplemencie.

Hi-Anabol Protein – odżywka, która pomaga zbudować masę Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1