Budowa masy mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim utrzymanie wypracowanej sylwetki – to najważniejsze cele, do których dąży większość osób trenujących na siłowni. Elementami niezbędnymi do osiągnięcia tego celu są odpowiednia dieta oraz systematyczna aktywność fizyczna. Doskonałym wsparciem są także odpowiednio dobrane suplementy diety, dostosowane do indywidualnych potrzeb organizmu. Przykładem takiego produktu jest HMB Olimp.

 

HMB Olimp – właściwości

 

HMB Olimp to doskonały, wysokiej jakości suplement diety o skutecznym działaniu. Preparat wpływa na ochronę organizmu przed procesami rozkładu mięśni, ponadto wspiera działania zmierzające do redukcji tkanki tłuszczowej oraz rozbudowy suchej masy mięśniowej. W wielu badaniach wykazano wpływ związku HMB na obniżenie poziomu cholesterolu.


HMB Olimp to suplement diety skierowany do sportowców oraz osób aktywnych fizycznie. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, z wyłączeniem kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią. Preparat ten zawiera beta-hydroksy-beta-metylomaślan – krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy wykazujący pozytywny wpływ na prawidłowe działanie organizmu człowieka. Składnik ten w niewielkich ilościach występuje w pożywieniu, jest także wytwarzany w organizmie człowieka w wyniku przemian jednego z aminokwasów rozgałęzionych – leucyny.


HMB pełni w organizmie przede wszystkim funkcję ochronną dla tkanki mięśniowej. Suplement HMB Olimp w znaczny sposób wpływa na ograniczenie rozpadu białek mięśniowych i obniżenie poziomu cholesterolu. Zapotrzebowanie na ten składnik może ulegać zwiększeniu w przypadku wzmożonej aktywności fizycznej.


HMB Olimp to przede wszystkim suplement ułatwiający i przyspieszający szeroko rozumianą adaptację wysiłkową, czyli rozwój masy, siły, wytrzymałości mięśniowej, a także wydolności tlenowej w przypadku osób aktywnych fizycznie i sportowców. Preparat ten sprawdza się także jako środek wspomagający odchudzanie.HMB Olimp – wsparcie budowy masy mięśniowej

 

HMB Olimp to wysokiej jakości, skuteczny suplement diety, stworzony przede wszystkim z myślą o osobach aktywnych fizycznie oraz sportowcach, zwłaszcza kulturystach.


HMB Olimp to preparat, który spełnia dwie podstawowe funkcje – wykazuje oddziaływanie na produkcję nowych włókien mięśniowych, a także ochronę tkanki mięśniowej przed degradacją. Aktywnie uczestniczy w rozbudowie istniejących już włókien mięśniowych, przyczynia się tym samym do zwiększenia masy mięśniowej. Śmiało można więc stwierdzić, że ten suplement to doskonałe i przede wszystkim skuteczne wsparcie w procesach rozbudowy masy mięśniowej.


Należy podkreślić, że suplement HMB wykazuje optymalne działanie głównie w przypadku osób, które rozpoczynają treningi lub powracają do regularnych ćwiczeń po dłuższej przerwie. Najlepsze efekty wynikające ze stosowania suplementu HMB Olimp można zauważyć w pierwszych trzech miesiącach od rozpoczęcia treningów wspomaganych suplementacją. W przypadku osób zaawansowanych i doświadczonych kulturystów efekty mogą nie być aż tak spektakularne. Na tej podstawie można stwierdzić, że HMB Olimp to preparat przeznaczony dla osób początkujących i powracających do sportu po dłuższej przerwie.


HMB Olimp – dawkowanie

 

Według wskazówek producenta dobową dawkę suplementu należy podzielić na dwie lub trzy porcje. Suplementację należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe. Należy podkreślić, że suplementu HMB Olimp nie powinny stosować kobiety w ciąży ani matki karmiące piersią.


Preparat występuje w formie łatwych do połknięcia kapsułek, które należy popijać bardzo dużą ilością wody. Pierwszą dawkę najlepiej przyjmować po przebudzeniu na czczo, drugą po głównym posiłku w dni nietreningowe lub przed treningiem w dni treningowe, a trzecią po posiłku wieczornym lub po treningu. Nie należy przekraczać dawek zalecanych przez producenta. HMB Olimp to preparat, który może był łączony z innymi suplementami, m.in. z BCAA oraz preparatami kreatynowymi.


HMB Olimp – zalety

 

HMB Olimp jest cennym wsparciem procesu kształtowania sylwetki, co w praktyce oznacza, że w znaczny sposób przyczynia się do prawidłowej syntezy włókien mięśniowych oraz zwiększenia masy mięśniowej. Chroni także mięśnie przed reakcjami rozpadu, które mogą mieć negatywny wpływ na osiągane rezultaty.

HMB Olimp – właściwości, dawkowanie, zalety Ocena: 3/5 Ilość głosów: 3