Jesteś treningowym freakiem? Traktujesz swoje treningi poważnie i chciałbyś cieszyć się widocznymi efektami? Czas, żebyś profesjonalnie podszedł do tematu i zaopatrzył się w dobrej jakości suplementy. To właśnie dla osób takich jak Ty stworzono Hot Blood – suplement, dzięki któremu nabierzesz jeszcze większej ochoty do ćwiczeń i osiągniesz upragnione efekty.

 

Hot Blood – formuła nie tylko dla kulturystów

 

Hot Blood to suplement najwyższej jakości w zaskakująco rozsądnej cenie. Jeżeli nie jesteś początkujący na siłowni, na pewno wiesz, że nie warto truć się tanimi specyfikami z niepewnego źródła. Należy zainwestować w preparaty z dobrej półki. Niewątpliwie takim suplementem jest Hot Blood, szukaj go tylko w sprawdzonych sklepach z odżywkami.Hot Blood to unikalne połączenie najsilniejszych składników najwyższej jakości. Działanie Hot Blood gwarantuje efekt wzrostu beztłuszczowej masy ciała, a także zapewnia efektywny trening bez uczucia zmęczenia. Dzieje się tak za sprawą matriksu pięciu kreatyn, które mają duży wpływ na przyspieszenie rozrostu tkanki mięśniowej. Beta-alanina zawarta w składzie Hot Blood daje efekt pobudzenia, wzmaga koncentrację, poprawia szybkość reakcji i zwiększa wydolność. Badania naukowe dowiodły, że połączenie beta-alaniny i kreatyny w suplementach drastycznie przyspieszają budowanie muskulatury, a tkanka mięśniowa zdobyta przy pomocy suplementacji to „czysta” masa mięśniowa. Kolejnym silnym elementem w składzie Hot Blood jest kompleks antyoksydantów, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z pestek winogron czy kwas alfa-liponowy. Antyoksydanty zawarte w Hot Blood przyspieszają metabolizm, przyspieszają transport kreatyny do mięśni, a także wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej nawet w czasie spoczynku. Efekt pobudzenia, lepszej koncentracji i nieposkromionej chęci do wysiłku po zastosowaniu Hot Blood zapewniają aminokwasy L-arginina i L-ornityna. Działanie Hot Blood jest potwierdzone przez szerokie grono zadowolonych klientów. Sprawdź opinie i dołącz do wszystkich, którzy już cieszą się muskularną sylwetką.

 

Hot Blood – dawkowanie i stosowanie

 

Hot Blood to suplement, który może mieć zastosowanie jako odżywka przedtreningowa. Silnie pobudzające działanie Hot Blood jest pożądane przez wszystkich, którym potrzebny jest znaczny zastrzyk energii i koncentracji przed intensywnym treningiem siłowym. W celu wykorzystania suplementu jako przedtreningówki należy rozpuścić 20 g odżywki w 400 ml wody i wypić 30–45 minut przed treningiem. Jeśli należysz do osób wrażliwych na działanie stymulantów i substancji silnie pobudzających, zmniejsz dawkę o połowę. Jeżeli zależy Ci na szybkim i zdrowym przyroście beztłuszczowej masy ciała, Hot Blood jest dla Ciebie. Wypróbuj go i sprawdź, jak wygląda trening na zupełnie innym poziomie.

Hot Blood – energia i koncentracja na każdym treningu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1