Lipo-6 Black ma najpotężniejszy skład skierowany na uszkodzenie magazynów zbędnej tkanki tłuszczowej. Wchodzące w jego skład substancje aktywne mają działanie wielokierunkowe. Zmniejszają apetyt, przyspieszają uwalnianie oraz spalanie kwasów tłuszczowych. Mają właściwości antykataboliczne. Po zażyciu Lipo-6 Black poczujesz znaczny przypływ energii. Zastosowanie żelowych kapsułek gwarantuje jak najkrótszy czas wchłaniania oraz maksymalną efektywność. Czy już jesteś zdecydowany, aby wypróbować działanie suplementu diety Lipo-6 Black?


Lipo-6 Black – unikatowe działanie

 

Suplement diety Lipo-6 Black pomaga zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki zawartym w nim substancjom aktywnym dodaje energii. Zmniejsza katabolizm, czyli ogół reakcji chemicznych metabolizmu, który prowadzi do rozpadu złożonych związków chemicznych na prostsze cząsteczki. Zmniejsza apetyt, który jest główną przyczyną nadwagi.


Wyciąg z gorzkiej pomarańczy – działa jak adrenalina


Citrus aurantium ma w swoim składzie synefrynę, która swoją budową oraz funkcjonowaniem przypomina adrenalinę. W dodatku zmniejsza apetyt, co jest szczególnie istotne dla osób, które walczą z nadmiernym łaknieniem i na przykład ciągłym podjadaniem słodyczy. Jego zadaniem jest również stymulowanie alfa oraz beta receptorów, a tym samym zwiększenie procesów lipolitycznych, zwiększa również poziom cAMP. W przeciwieństwie do adrenaliny nie powoduje stymulowania odśrodkowego układu nerwowego. Nie musisz się obawiać skutków ubocznych w postaci drgawek lub zbytniego zdenerwowania.Ciekawa odmiana pokrzywy w Lipo-6 Black


Coleus forskohlii to niespotykany gatunek pokrzywy. Ma w sobie aktywne substancje, które pobudzają organizm do zwiększenia poziomu wewnątrzkomórkowego cAMP. Dzięki tym związkom aktywizowane jest większość procesów metabolicznych oraz hormonalnych. Nasilają się nie tylko procesy metaboliczne, które polegają na spalaniu tłuszczu, które stanowią dla wszystkich pewne źródło energii. Stymulowane są również procesy anaboliczne, które prowadzą do zwiększenia syntezy białek mięśniowych. Co więcej, roślina ta reguluje poziom testosteronu oraz hormonów tarczycy. Idealne proporcje tych hormonów kształtują jak najlepsze warunki do spalania niechcianego tłuszczu. Chronią jednocześnie tkankę mięśniową przed uszkodzeniem.


Kofeina bezwodna


Kofeina jest najbardziej popularnym stymulantem, który wykazuje działanie pobudzające i zmniejsza poziom adenozyny. Jest również odpowiedzialna za zahamowanie rozpadu cAMP, a co za tym idzie, wykazuje działanie termogeniczne. Te procesy polegają na wydzielaniu energii, która powstaje w trakcie spalania tłuszczu w formie ciepła. Ma również działanie lipolityczne, czyli rozkłada tłuszcze na wolne kwasy tłuszczowe.


Teobromina w Lipo-6 Black


Jest pochodną kofeiny, występuje w ziarnie kakaowym. Często myli się ją z kofeiną, choć ma od niej łagodniejsze działanie. Przyspiesza przemianę materii, wykazuje działanie pobudzające i dodające energii. Co więcej, teobromina wpływa korzystnie na nastrój oraz poprawia samopoczucie.

Lipo-6 Black – niezawodny spalacz tłuszczu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1