Trec Magnum 8000 to znana i ceniona odżywka, stworzona przede wszystkim z myślą o hardgainierach, czyli osobach, które mimo usilnych starań nie są w stanie zbudować masy mięśniowej. Suplement powstał między innymi na bazie wyselekcjonowanego białka i węglowodanów, a ponadto jest wzbogacony kreatyną, olejem MCT oraz kompleksem witamin. Główną cechą Trec Magnum 8000 jest wysoka kaloryczność, która w kontekście budowania masy mięśniowej jest niezwykle istotna.

 

Co daje odżywka Magnum 8000?

 

Odżywka Magnum 8000 to gainer węglowodanowo-białkowy dostosowany do potrzeb osób, które mimo długich i systematycznych treningów siłowych nie są w stanie zbudować wymarzonej muskulatury. Preparat stanowi odpowiednie wsparcie w czasie rekompozycji sylwetki.


Ważną funkcję w składzie tego suplementu spełniają olej MCT oraz kreatyna w postaci monohydratu. Zaletą Magnum 8000 jest jego wysoka kaloryczność, dostarczająca dużej dawki energii. Dodatkową zaletą formuły preparatu są odpowiednio dobrane witaminy, które biorą aktywny udział w zachodzeniu przemian metabolicznych. Preparat wpływa również na tempo regeneracji potreningowej. Odżywkę Magnum 8000 mogą stosować osoby aktywne fizycznie, zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Powinny zainteresować się nim również osoby, które chcą zbudować masę mięśniową i potrzebują wsparcia w osiągnięciu swojego celu.


Faktem, na który zwracają szczególną uwagę osoby stosujące preparat Magnum 8000, jest wysoka kaloryczność odżywki oraz kompleks witamin obecny w składzie produktu. Odpowiednia kompozycja wyselekcjonowanych składników sprawia, że preparat jest w pełni bezpieczny, jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.


Odżywka Magnum 8000 – wsparcie osób aktywnych

 

Odżywka Magnum 8000 to zaawansowany i skuteczny suplement, stworzony przede wszystkim z myślą o kulturystach, sportowcach trenujących dyscypliny siłowe, a także osobach aktywnych fizycznie, które dążą do szybkiego i optymalnego przyrostu masy ciała. Jednym słowem, odżywkę Magnum 8000 może sprawdzić się u każdego, kto jest aktywny fizycznie, regularnie trenuje na siłowni i dąży jednocześnie do rozbudowy masy mięśniowej przy jednoczesnym zachowaniu dobrej kondycji. Odżywkę Magnum 8000 mogą stosować zarówno mężczyźni, jak i kobiety.


 

Odżywka Magnum 8000 – skład i działanie

 

Analizując skład odżywki Magnum 8000, w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na starannie dobrane węglowodany różniące się właściwościami oraz budową chemiczną. W składzie preparatu znajdują się także pełnowartościowe białka, olej MCT oraz kreatyna w postaci monohydratu, która wykazuje swoje działanie w z zakresie wzrostu siły i masy mięśniowej. Dodatkowo preparat został dopełniony odpowiednio stworzonym kompleksem witaminowym, który w znaczny sposób wpływa na procesy wchłaniania składników suplementu, umożliwiając ich optymalne wykorzystanie przez organizm.


Według opinii sportowców oraz osób aktywnych fizycznie, które zdecydowały się na stosowanie odżywki Magnum 8000, preparat ten stanowi jedną z najskuteczniejszych odżywek, które wspomagają proces budowy masy mięśniowej. Należy jednak pamiętać, że odżywkę Magnum 8000 należy stosować jako uzupełnienie codziennej diety, produkt ten nie może być traktowany jako substytut zbilansowanego żywienia. Śmiało można stwierdzić, że Magnum 8000 to jeden z najsłynniejszych gainierów dostępnych na rynku, który łączy w sobie wysoką skuteczność i efektywność. Produkt dostępny jest w różnych smakach, co pozwala na spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wybrednych konsumentów.


Magnum 8000 – dawkowanie

 

Jednorazowa porcja odżywki to 75 g produktu, czyli odpowiednik 2,5 miarki, która została dołączona do opakowania. Odmierzoną ilość odżywki należy rozpuścić w szklance (250 ml) wody lub mleka i dokładnie wymieszać. W celu uzyskania pożądanej konsystencji warto użyć shakera lub klasycznego miksera.


W zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu oraz tego, czy jest to dzień treningowy, czy też nietreningowy, należy spożywać do 2 porcji suplementu dziennie. W dzień treningowy pierwszą porcję należy spożyć 1,5 godziny przed treningiem, drugą porcję do 30 minut po treningu. W dzień nietreningowy pierwszą porcję odżywki Magnum 8000 należy spożyć rano po przebudzeniu, a kolejną pomiędzy głównymi posiłkami. Należy pamiętać, że preparat ten stanowi dopełnienie codziennej, zbilansowanej diety, nie zaś jej substytut. Nie należy przekraczać zalecanej przez producenta dawki produktu spożywanej w ciągu doby. Odżywki Magnum 8000 nie powinny przyjmować kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Odżywkę należy przechowywać w miejscu bezpiecznym, niedostępnym dla dzieci.


Magnum 8000 – opinie

 

„W mojej opinii Magnum 8000 to bardzo dobry preparat wspomagający zwiększanie masy ciała i przyrost masy mięśniowej. Działa skutecznie, a efekty są widoczne w krótkim czasie” – Marek


„Zgodnie z opinią producenta Magnum 8000 to odżywka dla sportowców, głównie kulturystów. Jestem osobą aktywną fizycznie, regularnie korzystam z siłowni, ale nie jestem zawodowcem. Zacząłem stosować Magnum 8000 za namową kolegi i efekty zauważyłem już po kilku tygodniach. Odczuwam też większą siłę i wytrzymałość mięśni, poprawiła się też moja wydolność fizyczna. Szczerze polecam” – Wojciech

Magnum 8000 – odżywka wspierająca rozbudowę masy mięśniowej Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1