Odżywki, których głównym zadaniem jest przyspieszenie wzrostu tkanki mięśniowej, jeszcze niedawno były kupowane wyłącznie przez osoby startujące w zawodach kulturystycznych. W ostatnim czasie aktywność fizyczna stała się tak popularna, że o odpowiednio wymodelowaną sylwetkę walczą też osoby trenujące hobbystycznie. Sposobem na osiągnięcie wymarzonego ciała jest przede wszystkim zdrowa dieta, jednak nie można zapominać też o regularnych treningach. Często pomimo dobrze opracowanego planu działania trudno zauważyć zadowalające efekty. Aby wspomóc rozbudowę mięśni, wiele osób decyduje się na suplementację przy użyciu Magnum 8000. Efekty, jakie można uzyskać, mówią same za siebie.


Skład produktu oraz jego przeznaczenie

 

W składzie suplementu znajduje się szereg składników, które są szybko przyswajane przez organizm. Ilość poszczególnych elementów została zrównoważona tak, by zapewnić możliwie najlepsze rezultaty. W składzie znajdują się białka i węglowodany, a także olej MCT, który zawiera wysokoenergetyczne lipidy. W celu zwiększenia skuteczności działania, suplement wzbogacono o keratynę. Charakteryzuje się ona dobrym działaniem anabolicznym. Warto wspomnieć o bezpieczeństwie stosowania Magnum 8000. Działanie suplementu nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie organizmu. Należy jednak pamiętać o nieprzekraczaniu zalecanej przez producenta dawki. Magnum 8000 nie zawiera sterydów.


Sposób przyjmowania

 

Na opakowaniu można znaleźć szczegółowe informacje o tym, jak często należy stosować Magnum 8000. Dawkowanie preparatu zależy od potrzeb organizmu, jednak nie można stosować więcej niż 4 porcje w ciągu dnia, dzienna dawka powinna najlepiej zamykać się w maksymalnie 2 porcjach. Jedna sugerowana przez producenta dawka to 75 g preparatu. Sposób przyjmowania uzależniony jest od tego, czy w danym dniu wykonujemy trening, czy też nie. Podczas regeneracji zaleca się zażycie pierwszej dawki po przebudzeniu, zaś kolejne między posiłkami. Dzień treningowy powinien uwzględniać jedną porcję 1,5 godziny przed aktywnością oraz do 30 minut po. Resztę zalecanej dziennej porcji należy spożyć między głównymi posiłkami. Przygotowanie preparatu jest banalnie proste. Po odmierzeniu dawki wystarczy wymieszać ją dokładnie z wodą lub mlekiem (ok. 250 ml), w zależności od upodobań. Aby dobrze połączyć składniki, warto użyć shakera lub miksera. Po przygotowaniu napoju, należy go wypić.


 

Magnum 8000 – działanie i opinie konsumentów

 

Suplement diety Magnum 8000 został skomponowany tak, aby przynosić widoczne rezultaty. Znajdujące się produkcie składniki są dobrze przyswajane przez organizm, dzięki czemu możemy szybciej zbudować masę mięśniową. Efekty Magnum 8000 to poza wzrostem mięśni także szybsza regeneracja i więcej energii w trakcie treningu.


Magnum 8000 można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet. Kupując produkt w sieci, warto porównać ceny dostępne u poszczególnych sprzedawców i wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę dotyczącą Magnum 8000. Cena suplementu jest uzależniona od wielkości opakowania. 4 kg suplementu to koszt około 130 zł. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z suplementacją, często wybierają pojedyncze saszetki (jedna porcja – 75 g). Ich koszt to około 7 zł.

Magnum 8000 – prosta droga do pięknej sylwetki Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1