Firma Trec to producent odżywek dla sportowców, który ma do zaoferowania wiele świetnych produktów, dzięki którym realizowanie treningu może stać się łatwiejsze. Na pewno warto się tym produktem zainteresować. Dużym zainteresowaniem cieszą się odżywki białkowe i produkty określone jako gainery, które zawierają kompleks białek i węglowodanów. Zastosowanie gainerów jest bardzo szerokie, ponieważ usprawniają budowę masy mięśniowej i wpierają prawidłową regenerację organizmu. Wśród tych produktów znajdziemy Mass XXL.

 

Mass XXL – charakterystyka odżywki, skład

 

Przedstawiana odżywka to gainer, który został przygotowany przez doświadczonego producenta – firmę Trec. Skład produktu został oparty między innymi na białku serwatki oraz węglowodanach o różnym stopniu przyswajalności w organizmie. Tak dobrane elementy gwarantują, że energia dostarczona jest równomiernie do organizmu. Dodatkowo pojawiający się w składzie kompleks witaminowy wpływa na lepszy metabolizm białek i węglowodanów. Mass XXL to doskonały produkt polecany sportowcom, którzy chcą pracować nad zwiększeniem masy ciała, a także masy mięśniowej.


Działanie produktu Mass XXL

 

To produkt, który zawiera w składzie długołańcuchowe węglowodany, dzięki czemu będzie skutecznie wspomagał trening sportowców wszystkich dyscyplin. Zestawienie węglowodanowe gwarantuje, że przyrost masy ciała będzie sprawny, a rezerwy energetyczne w trakcie realizowania treningów będą większe. Jeśli chcesz uzyskać upragnione efekty, niezbędne jest jednak połączenie suplementacji z odpowiednią dietą i treningiem.


 

Dawkowanie Mass XXL

 

Suplement należy stosować w dni treningowe i nietreningowe. Według zaleceń producenta w zależności od indywidualnego zapotrzebowania organizmu należy przyjmować maksymalnie 4 porcje odżywki dziennie. Pierwszą porcję przyjmuje się po przebudzeniu, drugą około 1,5 h po treningu, a pozostałe porcje pomiędzy posiłkami.


Jeśli w danym dniu nie realizujemy treningu, pierwszą porcję należy przyjąć po przebudzeniu, a kolejne między posiłkami. Produkt jest wysokokaloryczny, ale nie można go traktować jako elementu zastępującego racjonalną dietę. Nie będzie to odżywka odpowiednia dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Nie mogą go stosować również dzieci. Nie powinno się przekraczać dawkowania zalecanego przez producenta.


Opinie na temat Mass XXL

 

Odżywka firmy Trec cieszy się sporym zainteresowaniem klientów. W związku z tym można również spotykać wiele opinii na jej temat. Klienci zauważają, że zestawienie składników jest rzeczywiście imponujące i pozwala na dostarczenie do organizmu elementów niezbędnych w procesie rozbudowy sylwetki. To kluczowa kwestia, która ma duże znaczenie dla klientów. Użytkownicy podkreślają, że Mass XXL jest idealnym uzupełnieniem diety i wsparciem w realizacji ustalonego planu treningowego.


Dostępność Mass XXL

 

Firma Trec na naszym rynku jest bardzo popularna, dlatego produkty znajdujące się w jej ofercie są łatwo dostępne. Nie będzie również problemu z zakupem Mass XXL. Produkt znajduje się w asortymencie większości stacjonarnych punktów sprzedaży suplementów diety, a także sklepów internetowych. Kupowanie w sieci jest najwygodniejsze, a jednocześnie można liczyć na atrakcyjne ceny produktów.


Jeśli ktoś zdecyduje się na Mass XXL, na pewno doceni jego bardzo dobrą jakość. Najlepsze efekty będzie można uzyskać przy regularnej suplementacji tym preparatem. Warto go wypróbować i sprawdzić efekty, jakie może przynieść jego stosowanie.

Mass XXL – sprawniejsza rozbudowa sylwetki Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1