MuscleTech Phase 8 to znany na rynku suplement wyróżniający się innowacyjnym składem i efektywnością. Przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów, jak i wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się dobrze wyrzeźbioną sylwetką. Działanie suplementu koncentruje się na budowaniu i wzmocnieniu mięśni. 


MuscleTech Phase 8 – opinie o produkcie


Szeroki wachlarz dostępnych suplementów diety sprawia, że wybór odpowiedniego produktu może okazać się trudny. Nie końca wiadomo, jakimi kryteriami należy się kierować, aby wybrać preparat, który jest bezpieczny i przynosi realne efekty. W takiej sytuacji najlepiej postawić na sprawdzony suplement cieszący się dobrymi opiniami. Takim produktem z pewnością jest MuscleTech Phase 8. Opinie o preparacie jasno wskazują, że to właściwy środek w walce o upragnioną sylwetkę. Osoby stosujące Phase 8 potwierdzają, że regularne przyjmowanie preparatu połączone z dietą i treningami przynosi zauważalne efekty. Suplement nie jest wysoko kaloryczny oraz zawiera mniej tłuszczów i węglowodanów niż inne podobne produkty dostępne na rynku, dlatego może być stosowany także przez sportowców.

 

MuscleTech Phase 8 – jak działa suplement?

 

Głównym zadaniem Phase 8 jest dostarczenie organizmowi zastrzyku protein i zaspokojenie zwiększonego zapotrzebowani na białko, które jest niezbędne w procesie budowania masy mięśniowej. Suplement składa się z mieszanki 6 białek o różnym czasie przyswajania. Począwszy od białek, które szybko się wchłaniają, a skończywszy na tych wolno wchłaniających się. Dzięki temu produkt zapewnia stały dopływ protein do organizmu przez 8 godzin od spożycia. W tym czasie mięśnie są wzmocnione i odżywione.


Działanie MuscleTech Phase 8 polega na dostarczeniu do tkanek mięśniowych aminokwasów i mikroskładników, które tworzą odpowiednie warunki dla ich rozwoju. Produkt wzmacnia procesy syntezy białek mięśniowych i przyswajania składników odżywczych. Suplement wykazuje działanie anaboliczne i antykataboliczne. Stymuluje przyrost siły i masy mięśniowej. Dodatkowo chroni mięśnie przed rozpadem i ułatwia ich regenerację. Preparat dostarcza komórkom optymalnych dawek najważniejszych substancji odżywczych, co stanowi spory zastrzyk energii dla organizmu.MuscleTech Phase 8 – skład


MuscleTech Phase 8 to wysokiej jakości mieszanka białkowa. W skład suplementu wychodzą jedynie całkowicie legalne i w pełni bezpieczne dla zdrowia substancje. Formuła produktu została tak skomponowana, aby 6 różnych rodzaju białka stale dostarczało komórkom niezbędnych dawek aminokwasów. Bazą produktu są kazeina micelarna, koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, kazeinina wapnia , a także kazeina micelarna.


MuscleTech Phase 8 – dawkowanie, cena i sklep


Cena suplementu to zazwyczaj ok. 170 zł. Produkt można kupić w sklepie internetowym z dostawą do domu lub w stacjonarnych sklepach z suplementami diety.


Dawkowanie zalecane przez producenta to od 1 do 3 porcji dziennie. Przygotowanie mieszanki jest niezwykle proste i polega na zmieszaniu odmierzonej porcji proszku z odpowiednią ilością (250–340 ml) chłodnej wody.

MuscleTech Phase 8 – działanie, opinie, dawkowanie Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1