Rynek suplementów rozwija się bardzo szybko. Podczas wyboru odpowiedniego preparatu, warto zaufać firmom o ugruntowanej pozycji na rynku. Jedną z nich jest polska firma Trec Nutrition. Jej produkt – Nitrobolon Energizer to zdecydowany lider wśród odżywek przedtreningowych. Skład i potwierdzone działanie Nitrobolon Energizer sprawiają, że warto przyjrzeć mu się bliżej.

 

Skład Nitrobolon Energizer

 

Skład Nitrobolon Energizer zapewnia najlepsze efekty dzięki zastosowaniu skutecznych składników. W Nitrobolon Energizer znajdziemy różne formy kreatyny, które działają synergistycznie i wykazują działanie anaboliczne. Autorski matriks kreatynowy pozwala na efektywne zarządzanie zasobami ATP.


Oprócz różnych form kreatyny w preparacie znajduje się także szereg innych substancji, które wspierają budowę suchej masy mięśniowej. Warto spośród nich wymienić kilka najważniejszych:
– BCAA – rozgałęzione aminokwasy działające anabolicznie. Ponadto zapewniają organizmowi regenerację podczas treningu, a także odbudowę mięśni po jego zakończeniu,
– glutamina – może pozytywnie wpływać na tempo uzupełniania zapasów glikogenu, wspiera syntezę białek,
– arginina – jest prekursorem tlenku azotu, który rozszerza naczynia krwionośne, pozwalając tym samym na lepsze ukrwienie mięśni, zapewnia pompę mięśniową,
– tauryna – działa antykatabolicznie. Ponadto wpływa na gospodarkę insulinową w organizmie,
– kofeina – stymuluje układ nerwowy, zapewnia odpowiednią dawkę energii i pobudzenia do treningu oraz działa termogenicznie.Działanie Nitrobolon Energizer

 

Bogaty skład produktu sprawia, że jego działanie jest niezwykle kompleksowe i efektywne. Preparat wpływa na lepsze przyrosty masy mięśniowej, zwiększa endogenną syntezę tlenku azotu, a tym samym potęguje uczucie tzw. pompy mięśniowej, co wpływa na wzrost obwodów mięśni oraz działa motywująco.


Działanie suplementu odczuwalne jest już po pierwszym użyciu. Zauważalne efekty stosowania Nitrobolon Energizer uwidaczniają się już między 5 a 8 dniem przyjmowania suplementu. Dodajmy, że dawkowanie Nitrobolon Energizer jest bardzo proste i wygodne. Wystarczy przyjmować 1 porcję produktu (28 g), którą należy rozpuścić w 400 ml wody.


Gdzie kupić Nitrobolon Energizer?

 

Nitrobolon Energizer dostępny jest w sklepach z suplementami dla sportowców, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych punktach sprzedaży. Cena Nitrobolon Energizer jest niska w stosunku do osiąganych efektów i naprawdę warto sprawdzić jego działanie. Niech wyznacznikiem skutecznego działania będzie szereg pozytywnych opinii o Nitrobolon Energizer, które podkreślają jego skuteczne i szybkie działanie. Kiedy spróbujesz tej przedtreningówki, nie zamienisz jej na żadną inną.

Nitrobolon Energizer – produkt wysokiej jakości Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1