Nitrobolon II to nowa odsłona klasycznego boostera, która formuła została zmodyfikowana. Unowocześniona wersja legendarnego suplementu firmy Trec Nutrition powinna zadowolić każdego amatora siłowni. Nitrobolon II pozwala na osiągnięcie lepszych efektów wynikających ze stosowania diety i odpowiednio dopasowanego planu treningowego. Składniki suplementu wspierają produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie. Obecność tego związku ma ogromne znaczenie podczas treningów. To właśnie dzięki NO możliwe jest dostarczenie do mięśni odpowiednich ilości tlenu oraz niezbędnych składników odżywczych. Nitrobolon II zapewnia niesamowitą pompę mięśniową, która wśród kulturystów jest niezwykle pożądanym zjawiskiem.

 

Nitrobolon II – formuła i składniki preparatu

 

W skład Nitrobolon II wchodzą substancje, które zwiększają efektywność ćwiczeń, poprawiają regenerację organizmu po intensywnym treningu siłowym oraz dodają energii. Suplement ten jest zaliczany do boosterów treningowych. Oznacza to, że Nitrobolon II ma za zadanie zwiększać ogólną siłę ćwiczącego oraz ograniczać zmęczenie powstałe w trakcie trudnej sesji treningowej.


Przedtreningówka firmy Trec Nutrition zdobyła wielu zwolenników na całym świecie. Nie powinno to dziwić, ponieważ suplement cechuje się zawartością wysokiej jakości składników, których odpowiednie połączenie daje wymierne efekty.


Jednymi z najważniejszych elementów formuły odżywki są dwa aminokwasy – L-cytrulina w formie jabłczanu i L-arginina w formie jabłczanu i alfa-ketoglutaranu. Substancje te wzajemnie na siebie oddziałują, a ich połączenie to gwarancja skuteczności suplementacji. Nitrobolon II zawiera również kompleks węglowodanów, które dodają energii. Podczas ćwiczeń czujesz się silny i pełny motywacji do tego, by osiągać jak najlepsze wyniki.


W Nitrobolon II zawarto również kreatynę w formie jabłczanu i estru. Związek ten wspiera produkcję ATP, dzięki czemu jesteśmy w stanie intensywniej trenować, co przekłada się na lepszą syntezę nowych włókien mięśniowych. W odżywce znajduje się również tauryna, która wspomaga transport kreatyny do mięśni. Ponadto tauryna usprawnia odbudowę mięśni po intensywnym treningu.Nitrobolon II – działanie

 

Nitrobolon II wspiera osiąganie spektakularnych rezultatów w sporcie. Jednym z najważniejszych efektów, jakie wywołuje regularne stosowanie suplementu, jest zwiększenie produkcji tlenku azotu. Dzięki obecności NO w organizmie naczynia krwionośne ulegają rozszerzeniu, co przekłada się na poprawę transportu wartości odżywczych do mięśni, a także dostarczenie do nich odpowiedniej ilości tlenu.


Składniki suplementu wzmacniają również zdolności regeneracyjnych organizmu. Wspierają cykl mocznikowy, który warunkuje prawidłowe działanie ustroju. Proces ten pozwala na pozbycie się nadmiernej ilości metabolitów wtórnych, które powstają jako produkt uboczny przemian biochemicznych w organizmie.


Nitrobolon II – dawkowanie

 

Nitrobolon II to booster przedtreningowy. Oznacza to, że najlepsze efekty przyniesie wówczas, gdy będzie zażywany przed rozpoczęciem ćwiczeń. Pamiętaj, by przestrzegać wszystkich zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu.


Nitrobolon II należy przyjmować zarówno w dni treningowe, jak i w dni nietreningowe. Pozwoli to na osiągnięcie maksymalnej skuteczności.


W dni treningowe należy stosować dwie pojedyncze porcje preparatu 30 minut przed treningiem i bezpośrednio po zakończeniu ćwiczeń. W dni nietreningowe również należy stosować dwie porcje produktu, przed śniadaniem oraz przed głównym posiłkiem dnia. Każdą porcję należy rozpuścić w 300 ml wody i dokładnie wymieszać. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dobowej dawki do spożycia.


Nitrobolon II – opinie

 

Marka Trec Nutrition zdobyła uznanie na rynku suplementów. Prezentowana odżywka zawiera sprawdzone składniki najwyższej jakości. Trzeba podkreślić, że Nitrobolon II nie zawiera żadnych środków pobudzających, np. kofeiny. Osoby stosujące Nitrbolon II doceniają jego skuteczne działanie i zauważają, że efekty wypracowane na siłowni dzięki suplementacji tym preparatem są zdecydowanie lepsze.


Nitrobolon II – cena

 

Produkty firmy Tec Nutrition cieszą się dużą popularnością. Z ich dostępnością nie powinno być większego problemu. Nitrobolon II można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych. Produkt jest dostępny w kilku wersjach smakowych i w dwóch gramaturach. Małe opakowanie kosztuje ok. 70 zł, a duże ok. 130 zł.

Nitrobolon II – działanie, dawkowanie, cena Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1