Jeśli chodzi o odżywki, których zdaniem jest wsparcie naszego treningu, to znajdziemy na rynku naprawdę wiele ciekawych produktów, po które warto sięgnąć. Wśród nich każdy może szukać takiego rozwiązania, które będzie dla niego odpowiednie. Trzeba zwrócić uwagę na to, że producenci cały czas starają się przygotowywać dla nas nowe propozycje, które mogą sprawić, że rzeczywiście wypracowanie zamierzonych efektów treningowych stanie się łatwiejsze. Dlatego przedtreningowe odżywki to najczęściej preparaty o dużych możliwościach, po które rzeczywiście warto sięgać, jeśli potrzebujemy wsparcia. Naszej uwadze nie może umknąć produkt taki jak Nox Pump – powszechnie uważany za jeden z najlepszych tego typu preparatów na rynku. Postaramy się więc nieco dokładniej przedstawić ten suplement i omówić jego działanie.

 

Nox Pump – charakterystyka produktu

 

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że Nox Pump to udoskonalona wersja odżywki, która już wcześniej była dostępna na rynku. Formuła tego produktu jest niezwykle bogata i zawiera substancje, które wpływają na syntezę tlenku azotu, a co za tym idzie – poprawiają efekt pompy mięśniowej, zwiększają poziom odczuwalnej energii i sprawiają, że przeprowadzenie nawet najbardziej intensywnego treningu jest zdecydowanie łatwiejsze. Produkt występuje w formie saszetek, dlatego nie ma problemów z jego porcjowaniem i przygotowaniem, każdy sobie z tym poradzi.


Dlaczego warto zdecydować się na Nox Pump?

 

Odżywka Nox Pump to wielkie osiągnięcie doświadczonych specjalistów, którzy potrafili zestawić poszczególne składniki w taki sposób, żeby efekt działania produktu był wyjątkowy. Jeśli więc ktoś zdecyduje się na tę propozycję, może oczekiwać, że będzie w stanie wykonać każdy trening w 100%. Bogaty skład sprawia, że jest to produkt wyjątkowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Na pewno zasługuje on na zaufanie wszystkich osób aktywnych, których treningi nastawione są na rozbudowę sylwetki i zwiększenie siły. Nox Pump rzeczywiście wykazuje zaawansowane działanie – wpływa na wytrzymałość organizmu, poprawę koncentracji, zwiększenie odczuwanej energii w trakcie treningu oraz ochronę mięśni.Składniki Nox Pump

 

Jeśli ktoś zainteresuje się tym produktem i będzie chciał go wypróbować, bez wątpienia powinien zwrócić uwagę na jego skład. Związki, które mają działanie aktywne, to między innymi:

– alfaketoglutaran argininy – to składnik, który bierze udział w syntezie tlenku azotu wykazującego istotną zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwala na lepsze ukrwienie mięśni, znacząco usprawnia regenerację powysiłkową,

– jabłczan cytruliny – to także związek, który promuje powstawanie tlenku azotu,

– L-tauryna – to składnik, który wpływa na insulinowrażliwość tkanek, ogranicza rozpad białek, usprawnia wchłanianie kreatyny,

– L-tyrozyna – to prekursor dopaminy, adrenaliny, noradrenaliny,

– guarana – w składzie zawiera naturalną kofeinę, która jest długo metabolizowana, dlatego wpływa na pobudzenie w trakcie całego treningu.


Dawkowanie Nox Pump

 

Sposób przyjmowania produktu nie jest skomplikowany, należy stosować go wyłącznie w dni treningowe. Jedną porcję produktu należy rozpuścić w 200 ml płynu i spożyć około pół godziny przed treningiem. Charakteryzuje się bardzo mocnym działaniem, dlatego nie powinno się przyjmować go wieczorami, ponieważ może przyczyniać się do problemów z zasypianiem. Produktu nie powinny stosować kobiety w ciąży, nie powinien być również przyjmowany przez matki karmiące.


Opinie na temat Nox Pump

 

Produkt zyskuje wiele pozytywnych opinii wśród użytkowników, którzy podkreślają, że ten suplement działa doskonale i wpływa na efekty wypracowywane podczas intensywnych treningów. Klienci podkreślają także jego atrakcyjną cenę, która niewątpliwie zachęca do wypróbowania tego preparatu. Należy jednak pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem odpowiednio zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej, nie mogą być traktowane jako ich zamiennik.

Nox Pump – jakie korzyści przynosi stosowanie tej przedtreningówki? Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1