Na rynku jest dostępna cała gama suplementów diety dla osób aktywnych fizyczne. Jedne z nich mają pomóc w spalaniu tłuszczu, kolejne stymulować szybszy przyrost masy mięśniowej, a jeszcze inne dodawać energii i siły do działania. Do tej ostatniej grupy należą tak zwane boostery testosteronu. Jednym z najlepszych produktów w tej grupie jest Pharmafreak Test Freak.


Jak to działa?

 

Pokrótce postaram się opisać działanie Pharmafreak Test Freak. Jak już zostało napisane, produkt ten należy do grupy suplementów nazwanych boosterami testosteronu. Jak można się domyślić, głównym zadaniem omawianego produktu jest naturalne zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie. Dzięki odpowiednio dobranej recepturze wpływa na zwiększenie siły i energii, co wiąże się z większymi możliwościami podczas treningu. Stymuluje także przyrost masy mięśniowej oraz wspomaga regenerację po ćwiczeniach.Pozytywnie oddziałuje na libido oraz popęd i sprawność seksualną. Pierwsze efekty stosowania preparatu są zauważalne już po kilku dniach od rozpoczęcia suplementacji.


Dawkowanie Pharmafreak Test Freak


Aby uzyskać zamierzone efekty, należy ściśle stosować się do wytycznych dotyczących dawkowania produktu. Preparat należy zażywać codziennie przed snem w dawce wynoszącej 4 kapsułki. Suplement powinien być stosowany przynajmniej pół godziny po ostatnim posiłku, porcję należy popić 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Cykl suplementacji trwa 8 tygodni, po których należy zrobić 2 tygodnie przerwy. Pharmafreak Test Freak jest przeznaczony dla osób pełnoletnich.Skład Pharmafreak Test Freak

 

Efekty działania specyfiku nie byłyby tak niesamowite, gdyby nie unikalny skład preparatu. Główną zaletą Pharmafreak Test Freak jest zawartość substancji aktywnych biologicznie zawartych naturalnie w kozieradce pospolitej. Oprócz wspomnianej wyżej substancji suplement ten zawiera także dużą ilość buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) w najbardziej biodostępnej formie. Te składniki zostały wzbogacone między innymi o witaminę B6, magnez czy cynk. Pełna lista składników znajduje się na opakowaniu produktu oraz stronie internetowej producenta.


Dostępność i cena Pharmafreak Test Freak

 

Suplement można bez problemu znaleźć w zdecydowanej większości sklepów z suplementami dla sportowców. Dostępny jest również w Internecie, gdzie można zamówić go bez wychodzenia z domu. Cena preparatu wynosi około 130 zł za opakowanie zawierające 120 kapsułek.


Opinie o Pharmafreak Test Freak

 

W sieci można znaleźć wiele opinii o wyżej wymienionym produkcie. Pozytywne recenzje zadowolonych użytkowników potwierdzają skuteczność oraz szybkość działania Pharmafreak Test Freak. Podkreśla się także stosunek jakości do ceny, który w przypadku tego produktu jest bardzo korzystny.

Pharmafreak Test Freak – działanie, dawkowanie, skład Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1