Revex-16 to efektywny i bardzo skuteczny termogenik. Oznacza to, że przyspiesza proces termogenezy, redukuje tłuszcz i uwalnia duże ilości energii, którą można wykorzystać do dłuższych i intensywniejszych, a tym samym znacznie efektywniejszych treningów. Dzięki intensywniejszym treningom szybciej spalimy tkankę tłuszczową. Revex-16 to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą w krótkim czasie poprawić swoja sylwetkę i pozbyć się nadmiaru tłuszczu bez efektu jo-jo.


Revex-16 – skład

Revex-16 swoje kompleksowe i intensywne działanie zawdzięcza swojemu unikalnemu składowi. W składzie Revex-16 odnajdziemy szereg składników, które wpływają na zwiększenie termogenezy, ponadto usuwają nadmiar wody z organizmu, przeciwdziałają obrzękom i działają antyoksydacyjnie. Składniki preparatu Revex-16 spalają tłuszcz, dostarczają energii i poprawiają nastrój.


Skład preparatu Revex-16:
fenyloetyloamina – stymuluje produkcję hormonu szczęścia, czyli dopaminy. Ułatwia treningi, poprawia nastrój, dodaje energii, redukuje zmęczenie psychofizyczne. Dzięki temu chętniej podejmujemy aktywność fizyczną i mniej podjadamy.


L-tyrozyna – pobudza, wzmaga czujność, zwiększa ochotę do treningów i aktywności. Ponadto wydajnie podnosi metabolizm.


Kofeina – poprawia koncentrację, dodaje energii, obniża poziom adenozyny oraz hamuje rozpad cAMP. Ma nie tylko działanie termogeniczne (zamiana spalanego tłuszczu na energię), ale również lipolityczne (rozkłada tłuszcze na wolne kwasy tłuszczowe).Garcinia cambogia – hamuje proces lipogenezy, czyli przekształcania węglowodanów i białek w tłuszcz, dzięki czemu ogranicza odkładanie się zbędnej tkanki tłuszczowej.


Ekstrakt z zielonej herbaty – wykazuje właściwości antyoksydacyjne.


Naringenina – ekstrakt grejpfruta, wspiera działanie zawartej w składzie Revex-16 kofeiny. Działa termogenicznie. Z kofeiną aktywuje metabolizm tłuszczów, prowadzi do ograniczenia ich podskórnych zapasów.


Bioperyna – wpływa na lepsze przyswajania substancji odżywczych przez układ pokarmowy. Pobudza zakończenia nerwowe i wzmaga diurezę.


Kwas alfa-liponowy – reguluje glikemię i potęguje wchłanialność kreatyny i aminokwasów.


Chrom – niezwykle ważny dla naszego organizmu i uznawany za pierwiastek niezbędny do życia. Zwiększa stężenie glukozy w mięśniach, reguluje aktywność enzymów, obniża cholesterol.


Revex-16 – dawkowanie

W trakcie zażywania Revex-16 nie powinniśmy stosować innych suplementów. Na początku stosowania preparatu najkorzystniej jest stosować 1–2 tabletki dziennie. Maksymalna dawka suplementu to 3 kapsułki na pusty żołądek rano oraz 3 kapsułki po południu. Zdecydowanie odradzamy stosowanie Revex-16 przed snem ze względu na jego pobudzający charakter. Preparat najlepiej zakupić u producenta lub w jednym z renomowanych sklepów internetowych.


Revex-16 – skuteczny spalacz tłuszczu Ocena: 4.1/5 Ilość głosów: 8