S.A.W. Trec to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością, a liczba osób stosujących ten suplement cały czas rośnie. Jest to produkt stworzony przede wszystkim dla sportowców i osób dobrze wytrenowanych, które dążą do rozbudowy swojej sylwetki lub chcą pokonać tak zwaną stagnację treningową. Suplement S.A.W. Trec jest ceniony nie tylko ze względu na to, że przynosi zadowalające efekty, ale także dlatego, że trening przeprowadzony z pomocą tego suplementu jest bardziej satysfakcjonujący. Można powiedzieć, że S.A.W. Trec jest znakomitym rozwiązaniem dla każdej osoby, która stara się zbudować suchą masę mięśniowa i zależy jej na zwiększeniu siły eksplozywnej.

 

S.A.W. Trec – grupy docelowe

 

Najważniejszą grupą odbiorców suplementu S.A.W. Trec są osoby prowadzące trening siłowy oraz inni zawodnicy dyscyplin wyczynowych. Innymi słowy – jest to suplement diety stworzony z myślą o profesjonalistach. Nie oznacza to oczywiście, że osoby trenujące amatorsko nie powinny z niego korzystać. Wręcz przeciwnie, sprawdzi się również w przypadku zawodników o mniejszym stopniu wytrenowania.


Podstawowym problemem, który ma rozwiązywać suplement S.A.W. Trec, jest stagnacja treningowa. Polega ona na osiągnięciu w treningu takiego momentu, w którym zdecydowania spada motywacja do ćwiczeń, a osiągane rezultaty nie są zadowalające. Taka sytuacja może dotykać wszystkich trenujących niezależnie od intensywności przeprowadzanych ćwiczeń.


S.A.W. Trec może być stosowany również z innymi suplementami w jednym okresie treningowym – odpowiednimi odżywkami białkowymi czy produktami zawierającymi aminokwasy. Jest to produkt, który umożliwia organizmowi odpowiednią pracę. S.A.W. Trec jest rozwiązaniem dla osób, które dokładnie wiedzą, czego chcą, i wiedzą też, w jaki sposób do tego dążyć. Stosowanie suplementów diety zawsze musi łączyć się z prowadzeniem prawidłowo zbilansowanej diety i podejmowaniem regularnej aktywności fizycznej. S.A.W. Trec pozwoli osiągnąć zamierzony cel w sprawny i efektywny sposób.S.A.W. Trec – rozszerzanie naczyń krwionośnych

 

Najważniejszym efektem przyjmowania suplementu S.A.W. Trec jest zwiększenie syntezy tlenku azotu w organizmie. NO rozszerza naczynia krwionośne, które odpowiadają za dostarczanie wszystkich substancji odżywczych i tlenu do mięśni.


W przypadku osób dobrze wytrenowanych i tych, które prowadzą intensywny trening oporowy, warto wspomóc się odpowiednimi suplementami diety, które wpływają na pracę mięśni i zwiększają efektywność przeprowadzonego treningu S.A.W. Trec radzi sobie z tym doskonale.

W S.A.W. Trec znajduje się kilka substancji, które są prekursorami tlenek azotu w organizmie i charakteryzują się różnym czasem metabolizowania przez organizm. W ten sposób możliwe jest szybkie uzyskanie odpowiedniego stężenia tlenku azotu już od samego początku treningu, a spadek poziomu tej substancji jest bardzo powolny.


S.A.W. Trec – eliminacja negatywnych skutków treningu

 

Podstawowym zadaniem S.A.W. Trec jest zapewnianie mięśniom odpowiednich warunków do pracy, ale to nie wszystko, co można uzyskać dzięki stosowaniu tego produktu. W praktyce oznacza to, że osoba korzystająca z suplementu S.A.W. Trec nie będzie musiała się mierzyć z tyloma negatywnymi skutkami bardzo intensywnego treningu.


Kreatyna znajdująca się w składzie suplementu wpływa na usprawnienie procesu regeneracji i odbudowy mięśni po intensywnych ćwiczeniach. Stymuluje również syntezę nowych włókien mięśniowych, co niewątpliwie przekłada się na sprawniejszą rozbudowę tkanki mięśniowej. Związek ten może również skutecznie zapobiegać procesom rozkładu mięśni w celu pozyskania z nich składników energetycznych.


S.A.W. Trec – prawidłowe stosowanie suplementu

 

Suplement S.A.W. powinien być przyjmowany bezpośrednio przed treningiem, najlepiej około 30 minut przed rozpoczęciem intensywnej aktywności fizycznej. Należy odmierzyć 5–10 g suplementu i rozpuścić go w 200 ml chłodnej wody. Dokładna dawka suplementu zależna jest od poziomu wytrenowania i indywidualnego zapotrzebowania organizmu. Warto rozpocząć suplementację od mniejszej dawki i w razie potrzeby zwiększyć ją do 10 g. Bardzo ważne jest odpowiednie rozmieszanie suplementu, ponieważ zapewnia to jego efektywne wchłanianie w organizmie.


S.A.W. Trec jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych, nie powinny korzystać z niego osoby niepełnoletnie, a także kobiety ciężarne i matki karmiące. Zawartość kofeiny sprawia, że osoby wrażliwe na jej działanie powinny przed rozpoczęciem suplementacji skonsultować się z lekarzem. S.A.W. Trec jest środkiem pobudzającym, więc nie powinien być przyjmowany bezpośrednio przed snem.


S.A.W. Trec – skuteczna walka ze stagnacją treningową Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1