Thermo Speed to suplement diety należący do grupy termogeników, czyli substancji określanych popularnie jako spalacze tkanki tłuszczowej. Ten rodzaj produktów przeznaczony jest w pierwszej kolejności dla intensywnie trenujących osób, które dążą do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej. Z suplementu Thermo Speed mogą korzystać także osoby zainteresowane zrzucaniem zbędnych kilogramów, jeśli tylko swoje plany zamierzają połączyć z odpowiednio dobranym treningiem i dietą. Thermo Speed to suplement diety, który nie jest w stanie w magiczny sposób spowodować utraty masy ciała u osoby, która nie wkłada wysiłku w osiągnięcie wymarzonego celu.

 

Thermo Speed – działanie termogeniczne

 

Termogeniki to grupa suplementów, których składniki aktywne wpływają na podwyższenie temperatury ciała człowieka. W przypadku Thermo Speed odpowiadają za to między innymi synefryna obecna w ekstrakcie z gorzkiej pomarańczy oraz piperyna znajdująca się w ekstrakcie pieprzu czarnego. Wyższa temperatura ciała przekłada się na usprawnienie przemiany materii, stymulację trawienia, a także efektywniejszą realizację treningu. W sposób oczywisty pozwala na zwiększenie zużycia kalorii w ciągu dnia.


Poważnym problemem osób odchudzających się jest tłuszcz gromadzony w tak zwanych trudno dostępnych miejscach, np. brzuch, uda. Organizm traktuje tkankę tłuszczową jako zapasowe źródło energii i aby ją zredukować, potrzebuje odpowiedniego bodźca. Suplement Thermo Speed posiada w swoim składzie związki, które intensyfikują proces lipolizy, dzięki czemu redukcja tłuszczu zachodzi zdecydowanie szybciej.Thermo Speed – pobudzenie organizmu

 

Niezwykle pożądanym efektem przyjmowania Thermo Speed jest ogólne pobudzenie organizmu. Przekłada się to na lepsze rezultaty uzyskane w trakcie nawet najbardziej wyczerpującej sesji treningowej. Składnikiem bezpośrednio wpływającym na pobudzenie jest kofeina, dlatego nie powinno się w czasie stosowania Thermo Speed przyjmować większej ilości kofeiny, na przykład w postaci kawy. Zwiększenie motywacji, zastrzyk energii i chęci do aktywności fizycznej niewątpliwie przyczynia się do zwiększenia efektywności wysiłku podejmowanego na siłowni.

 

Thermo Speed – dawkowanie

 

Suplement Thermo Speed powinien być przyjmowany 2 razy dziennie. Jednorazowa dawka preparatu składa się z 2 kapsułek, które należy popić odpowiednią ilością wody.


Pierwszą porcję suplementu zawsze należy stosować rano, druga powinna zostać przyjęta przed treningiem w dni treningowe, a w dni bez treningu pomiędzy posiłkami. Suplement nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży, matek karmiących piersią, a także osób przewlekle chorych, np. na nadciśnienie tętnicze. Należy również pamiętać, że suplementy są jedynie uzupełnieniem diety i regularnie podejmowanej aktywności fizycznej i nie mogą być traktowane jako ich zamiennik.

Thermo Speed – suplement o działaniu termogenicznym Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1