Whey Protein Complex 100% to idealne rozwiązanie dla osób regularnie korzystających z siłowni i intensywnie pracujących nad zwiększeniem ogólnej masy mięśniowej. Będzie też doskonałym rozwiązaniem dla osób aktywnych, często uprawiających sport jako dodatkowe źródło dostarczania organizmowi niezbędnych mikro- i makroelementów.

 

Skład i działanie Whey Protein Complex 100%

 

Suplement diety Whey Protein Complex 100% to wysokiej jakości odżywka białkowa, która została wytworzona w zaawansowanym technologicznie procesie produkcji. Suplement składa się z białek serwatkowych, które stanowią niezbędne dla prawidłowego rozwoju organizmu aminokwasy. Preparat zawiera koncentrat białka serwatkowego nazywany w skrócie WPC i izolat białka serwatkowego nazywany WPI-CFM. Obydwa rodzaje białka zostały poddane zaawansowanym procesom technologicznym i posiadają najwyższą czystość składników. Izolat to maksymalnie oczyszczony koncentrat, gdzie ilość innych składników jest znikoma.Whey Protein Complex 100% jest, jak już wspomniano, najczęściej stosowanym przez kulturystów i zawodowych sportowców suplementem. Białko to podstawowy budulec tkanek mięśniowych, jest odpowiedzialne również za ich regenerację. Stosowanie suplementu jest więc niezbędne podczas treningów siłowych, gdzie zapotrzebowanie na budulec dla masy mięśniowej jest większe. Ze względu na swoje trwałe działanie jest też polecany osobom, które chcą zwiększyć masę ciała.


Dawkowanie, ceny, opinie

 

Suplementy diety zawsze powinny być stosowane zgodnie ze wskazówkami producenta. Whey Protein Complex 100% powinien być spożywany 3 razy dziennie: rano zaraz po przebudzeniu, w środku dnia pomiędzy posiłkami oraz wieczorem przed zaśnięciem. Każdorazowa dawka powinna wynosić 35 g i być rozpuszczona w 150–200 ml wody lub mleka. Jak już wspomniano wcześniej, nie należy przekraczać dziennych dawek, suplementu nie powinny stosować kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Cena Whey Protein Complex 100% jest adekwatna do jakości i efektów działania. 700 g produktu kosztuje około 60 złotych. Oczywiście w przypadku kupowania większych opakować cena 100 g suplementu będzie odpowiednio niższa. Najlepsze ceny oferują internetowe sklepy z odżywkami dla sportowców. Również na stronach internetowych tych sklepów można znaleźć najwięcej opinii dotyczących stosowania produktu. W połączeniu z odpowiednią dietą i regularnymi wizytami na siłowni lub w klubach fitness widoczne efekty pojawiają się już po kilku miesiącach stosowania.

Whey Protein Complex 100% – niezastąpiony suplement z dużą dawką białka Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1