Whey Protein Complex 100% to suplement przeznaczony przede wszystkim dla osób, które chcą budować masę mięśniową, chociaż niekoniecznie tylko dla tych specjalizujących się w treningu oporowym. Whey Protein Complex 100% może być przyjmowany przez osoby, których treningi ukierunkowane są na przyrost tkanki mięśniowej, oraz przez te osoby, dla których ważna jest wysoka wytrzymałość, ale martwią się, że taki rodzaj treningu może się odbić negatywnie na posiadanej przez nich masie mięśniowej. Suplement diety Whey Protein Complex 100% to tak zwany matrix białkowy, czyli specjalna mieszanka białek wspomagająca organizm w budowie masy mięśniowej oraz naprawie uszkodzeń pojawiających się na skutek intensywnego treningu siłowego. W suplemencie Whey Protein Complex 100% zastosowano wyjątkowo skuteczne w tej kwestii białka serwatki.

 

Whey Protein Complex 100% – białka serwatki

 

Jednym z największych problemów sportowców od zawsze jest dostarczanie odpowiedniej ilości białka, tak by organizm był w stanie efektywnie budować masę mięśniową oraz aby procesy regeneracyjne zachodziły w prawidłowy sposób. Whey Protein Complex 100% to produkt, który dostarcza pełnowartościowego białka serwatkowego, dzięki czemu dbamy o to, aby mięśnie miały idealne warunki do rozwoju.


Nasz organizm potrzebuje białka do przeprowadzania wielu procesów, które w nim zachodzą. Whey Protein Complex 100% to preparat składający się z dwóch form białka serwatkowego: koncentratu oraz izolatu, które różnią się czasem wchłaniania, dzięki czemu nasz organizm jest w stanie korzystać z nich podczas tworzenia nowych komórek mięśniowych nawet po kilku godzinach od spożycia. Kolejną zaletą odżywek zawierających w swoim składzie białko serwatkowe jest ich łatwe trawienie przez nasz organizm, a wiąże się to z tym, że ten rodzaj odżywek odznacza się wysoką wartością biologiczną, czyli parametrem, który określa, ile białka jesteśmy w stanie przyswoić w danym momencie. Produkty na bazie serwatki będą świetnym wyborem dla osób którym zależy na szybkim i łatwym dostarczeniu pełnowartościowego białka, które może w znaczący sposób przyczynić się do budowy masy mięśniowej.Whey Protein Complex 100% – aminokwasy BCAA

 

Do budowy mięśni organizm wykorzystuje również aminokwasy. Sam jest w stanie wytworzyć większość z nich, ale nie wszystkie. W praktyce największy problem dotyczy najpotrzebniejszych aminokwasów, które określa się mianem grupy BCAA. Są to aminokwasy egzogenne, czyli takie, które muszą być podawane do organizmu z pożywieniem, ponieważ organizm ludzki zatracił zdolność do ich produkowania. Tych aminokwasów w organizmie człowieka jest zazwyczaj bardzo mało i kiedy ktoś rozpoczyna intensywny trening, bardzo szybko zaczyna ich brakować. W przypadku innych aminokwasów oznaczałoby to spowolnienie procesu budowy mięśnia. W przypadku BCAA problem jest znacznie poważniejszy, ponieważ organizm nie jest w stanie wytworzyć tych aminokwasów. W rzeczywistości jest jeszcze gorzej, ponieważ do naprawy powstających uszkodzeń mięśnia organizm sportowca zaczyna wykorzystywać pozostałą, nieuszkodzoną tkankę mięśniową i może dochodzić do redukcji mięśnia.


Suplement diety Whey Protein Complex 100% zawiera bardzo dużą ilość aminokwasów z grupy BCAA. Związane jest to z tym, że organizm człowieka bardzo dobrze reaguje na ich obecność, przyspieszając dzięki temu proces budowy mięśnia.


Whey Protein Complex 100% – sposób przyjmowania

 

Whey Protein Complex 100% to suplement w postaci proszku, który należy rozpuścić w 150 ml wody bezpośrednio przed spożyciem. Według zaleceń producenta należy stosować 1–3 porcji suplementu dziennie. Każda składa się z 35 gramów preparatu. Produkt należy przyjmować po przebudzeniu, po głównym posiłku, a w dni treningowe po treningu, oraz przed pójściem spać.


Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki, ponieważ może prowadzić to do wystąpienia skutków ubocznych. Przekraczanie zalecanych dawek powinno mieć miejsce tylko w przypadku osób, które skonsultowały się ze specjalistą. Należy zwracać także baczną uwagę na datę ważności.


Whey Protein Complex 100% – dostępne smaki

 

W chwili obecnej suplement diety Whey Protein Complex 100% dostępny jest zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Szeroka gama smakowa obejmuje następujące warianty: wiśniowy jogurt, czekolada, kokos, kremowe ciasteczka, kawa mrożona i cytrynowy sernik. Na rynku można znaleźć także dodatkowe smaki, takie jak na przykład pomarańcza z marakują, masło orzechowe, solony karmel, truskawka oraz wanilia. Zakupy u autoryzowanych dystrybutorów gwarantują, że nabywany produkt jest oryginalny.


Whey Protein Complex 100% – opinie

 

„Nienawidzę białek, których nie da się łatwo rozpuścić. Pije się potem takie kluski. Fuj. Z Whey Protein Complex 100% nie ma takiego problemu. Szybko zauważyłem u siebie efekty” – Marek


„Whey Protein Complex 100% to popularny suplement diety. Sam z niego korzystam i zawsze polecam go wszystkim, którzy przychodzą do mnie na siłownię. Robi dokładnie to, co powinien, i nie ma tutaj żadnych niespodzianek. Whey Protein Complex 100% ma bardzo atrakcyjną cenę i warto przyjrzeć mu się bliżej – Eryk

Whey Protein Complex 100% – zaawansowana odżywka białkowa Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1