Z mężczyznami można rozmawiać naprawdę na wiele różnych tematów bez obaw, że zaraz wypaplają nasze sekrety. Ale pod jednym warunkiem – absolutnie unikaj mówienia im jednej z tych 10 rzeczy. Czego nie mówić facetowi pod żadnym pozorem?


Jesteś zbyt mało inteligentny

A kto by chciał? Ale mówiąc taką rzecz swojemu facetowi, sama siebie pogrążasz. Bo skoro z kimś takim jesteś, sama chyba też nie masz za wysokiej inteligencji? Jeżeli chłopak zdenerwował cię w konkretnej sytuacji, zwyczajnie w świecie czegoś nie ogarnął, lepiej już westchnij: „ach ci faceci”, ale nie uderzaj w jego najsłabszy punkt. Każdy facet chce być inteligentny i nie chce wypaść na głupka przed swoją dziewczyną. Jeżeli więc zdarzy się, że twój facet na niego wyszedł (każdemu się zdarza), przymknij na to oko.


Masz okropnie małego penisa

No i zapomnij o seksie. Bo skoro ma według ciebie małego, to już wcale nie będzie chciał się nim przed tobą chwalić. W najgorszym wypadku, jeżeli tego typu tekstów słyszał więcej, w ogóle będzie stronił od seksu z kobietami, a może i kompleksy spowodują u niego zaburzenia erekcji. Czy naprawdę tego chcesz?


Jesteś za bardzo ostrożny… kto to widział, żeby tak pomału jechać samochodem

Mówiąc to, nie zdziw się, jak facet będzie chciał ci udowodnić, że się mylisz i spowoduje wypadek. Ostrożnie jeżdżący facet to rzadkość i naprawdę trzeba go doceniać, a nie jeszcze dobijać. Gdyby wszyscy kierowcy na drodze byli ostrożni i jeździli wolno, nie doszłoby do większości śmiertelnych wypadków.


Nie spotkałam niższego faceta od ciebie

Bycie niskim to dla mężczyzny wystarczający powód to zmartwień. Nie musisz go jeszcze dobijać, uświadamiając mu to na każdym kroku. Bo jeżeli masz tylko pogłębiać jego kompleksy, lepiej odpuść tę znajomość.


czego nie mówić facetowi


Ale jesteś słaby!

No cóż, kulturowo się przyjęło, że facet to ktoś, kto ma siłę i broni kobiety. Nic na to nie poradzimy, ale od mężczyzny wymaga się, aby był silny. Toteż powiedzenie facetowi, że jest słaby (nawet gdyby to było zgodne z prawdą), może go naprawdę urazić.


Jesteś strasznie chudy, same kości, zero masy

A powiedzieć facetowi, że jest chudy, to tak jak rzucić w twarz kobiecie, że jest gruba. Oni by chcieli być umięśnionymi dzikami i z powodu swojej niedowagi miewają spore kompleksy. Więc o ile nie chcesz, żeby od wypominał ci nadprogramowe kilogramy, ty nie wypominaj niedowagi. ;)


Jesteś kiepski w łóżku / z tobą nigdy nie udaje mi się dojść / wolę masturbację od seksu z tobą

No cóż, nie od razu Kraków zbudowano. I zanim para dopasuje się w łóżku, często musi minąć sporo czasu. Ale jeśli twój facet w łóżku jest nie do zniesienia sztywny lub niedelikatny – możliwe, że w ogóle nie zdaje sobie z tego sprawy. Zanim użyjesz wyżej wymienionych tekstów, spróbuj szczerej ale uprzejmej rozmowy, w której zamiast mówić mu o tym, jaki jest lub nie jest – powiesz o swoich potrzebach.


Ty to się wszystkiego boisz!

A mężczyzna chce być nie tylko silny, ale i odważny. Jeżeli naprawdę jest tchórzem nie do zniesienia, zakończ ten związek, mówiąc, że do siebie nie pasujecie. Ale usłyszenie przez niego od ciebie tekstu numer osiem może okazać się zbyt upokarzające.


Mój poprzedni facet robił to lepiej

I nieważne, czego dotyczyłaby sprawa, ale jeżeli w grę wchodzi porównywanie i to jeszcze z twoim eks – na pewno nie ujdzie ci ta uwaga płazem. W najlepszym wypadku skończy się na sporej awanturze. Czy nie lepiej tego uniknąć?


Zdradziłam cię

I co, nie mówić prawdy? – zapytacie. Najlepiej nie zdradzać i w ten sposób uniknąć dylematu „mówić czy nie”. Jeżeli już ci się do zdarzy, nie każdy facet będzie potrafił to wybaczyć. Oczywiście szczerość w związku na pierwszym miejscu. Ale licz się z tym, że to zaboli… i to wcale niemało.

10 rzeczy, których pod żadnym pozorem nie można mówić facetowi Ocena: 3.5/5 Ilość głosów: 2