Bycie singielką ma wiele plusów, ale prędzej czy później prawie każda kobieta decyduje się umówić na randkę. Kiedy w końcu w oko wpadnie ci ten jedyny facet, warto wiedzieć, co robić, aby go przy sobie zatrzymać. Poznaj 12 kobiecych zachowań, które odstraszają facetów.


Mówienie o twoim eks

Podczas randki czasami trudno o znalezienie tematu do rozmowy, ale mówienie o twoim byłym facecie nie jest w dobrym stylu! Im więcej mówisz o tym, z kim byłaś, tym bardziej straszysz faceta - nikt nie chciałby randkować z kobietą, która tak często myśli o kimś, z kim już nie jest.


Komentowanie randek z innymi

Kobiety bardzo szczerze mówią o swoich przeżyciach na randkach, ale nie powinnaś o tym mówić facetowi, z którym właśnie się umawiasz! Odniesie on wrażenie, że jesteś plotkarą i będzie bał się, że jeżeli wam nie wyjdzie, to powiesz wszystko kolejnym osobom. Przemyślenia na temat mniej lub bardziej nieudanych randek lepiej zachować dla siebie.


Narzekanie na swój wygląd przy facecie

Żadna z nas nie jest idealna, ale jeżeli mężczyzna się z tobą umawia, to znaczy, że mu się podobasz! Ciągłe narzekania o tym, że masz cellulit, jesteś gruba czy brzydka, szybko go zniechęci. Faceci nie chcą słuchać o takich rzeczach!


Strzelanie focha na faceta

Bardziej cierpliwi panowie przeboleją twojego focha, ale także im pokłady cierpliwości kiedyś się skończą! Strzelanie focha jest najgorszą rzeczą, jaką można zrobić i działa naprawdę odstraszająco.


Ciągłe przebywanie razem z facetem

Wspólne spędzanie czasu jest świetne, ale nie przez całą dobę! Niestety, wiele kobiet, szczególnie na początku związku, nie potrafi żyć bez swojego partnera, co w rezultacie jest bardzo męczące i zniechęca faceta.


twój facet musi mieć odrobinę wolności


Cały czas pod telefonem

Problem podobny do poprzedniego punktu - z tym że ciągle jesteś ze swoim mężczyzną w kontakcie telefonicznym. Podczas długich wyjazdów trzeba przecież ze sobą rozmawiać, ale niekoniecznie musi to oznaczać spędzenie trzech godzin na słuchawce. Daj swojemu ukochanemu trochę luzu!


Planowanie przyszłości na pierwszej randce

Pierwsze randki to nie czas na planowanie przyszłości, w końcu jeszcze się dobrze nie poznaliście! Takie rozmowy zostaw sobie na czas, kiedy już będziecie w stałym związku.


Czytanie prywatnych wiadomości faceta

Czytanie smsów, e-maili czy listów twojego faceta to najgorsze, co możesz zrobić! Jeżeli to wyjdzie na jaw (a prędzej czy później na pewno tak się stanie) to facet z pewnością zrazi się do ciebie.


Przedstawianie mu twoich rodziców

Kiedy z kimś się spotykasz, to często chcesz, żeby cały świat się o tym dowiedział! Poznanie rodziców swojej partnerki to bardzo poważny krok i lepiej wykonać go później niż zbyt wcześnie. Jeżeli już po pierwszej randce przedstawisz go swoim rodzicom, to nieźle się przestraszy i będzie się zastanawiał, czy wszystko z tobą dobrze!


Intymne szczegóły – oszczędź ich facetowi

Dwie dorosłe osoby, które tworzą trwały związek, nie mają żadnych problemów ze swoją aktywnością. Poproszenie męża o zakup tamponów, czy powiedzenie mu, że cierpisz na rozstrój żołądka to nic dziwnego, ale przy pierwszych spotkaniach nie poruszaj takich tematów. Będzie to bardzo dziwne i postawi mężczyznę w niekomfortowym położeniu.


Wymaganie, żeby facet za ciebie płacił

Mamy XXI wiek i płacenie rachunku za siebie jest normą! Oczywiście, jeżeli mężczyzna nalega, że za ciebie zapłaci, to jest to bardzo miły gest z jego strony. Wymaganie, żeby za ciebie płacił, jest jednak bardzo źle odbierane i taka kobieta automatycznie traci szanse u wielu facetów.


Nagabywanie faceta do związku

Jeżeli mimo kilku spotkań facet nie jest zainteresowany, to nagabywanie go do związku niczego nie zmieni. Takie zachowanie będzie wyglądało tylko na desperacką próbę znalezienia chłopaka!

12 zachowań, które odstraszają facetów Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
Komentarze(2)
  • ~lein
   10 czerwiec 2017

   ciekawe ile błędów robią faceci że odstraszają kobiety ? :P

   • ~Mia
    11 czerwiec 2017

    Chętnie przeczytałabym taki sam tekst o męskich zachowaniach odstraszających kobiety.