Facet – banalna istotna, mogłoby się wydawać. Jego konstrukcja nie jest bardziej skomplikowana niż małego fiata – twierdzą niektórzy. Seks, jedzenie i samochody, trochę gier komputerowych i może siłownia – i mamy już wszystko, co mężczyźnie do szczęścia potrzebne. Uwielbiamy wszystko w życiu uogólniać, upraszczać i trzymać się stereotypów. A przez to wciąż istnieją rzeczy, których nie wiemy o mężczyznach! Może najwyższy czas je poznać?


Chociaż podobają im się sztuczne modelki, zakochują się w kobietach naturalnych

Uwielbiają oglądać sztuczne piersi i pupy po przeróbkach graficznych. Może i nawet na ich tapetach królują wymalowane celebrytki czy gwiazdy porno. Ale kiedy myślą o kobiecie na poważnie, a nawet planują założenie z nią rodziny – wolą taką całkiem zwykłą. Nie tyle nie wymagają od swojej przyszłej żony żadnych operacji plastycznych, ale nawet nie chcą, żeby specjalnie mocno malowała się na co dzień. Być może boją się, że gdyby taką dotknęli, to odpadłaby tona tapety lub, co gorsza, zepsułyby się jej implanty. Także popatrzeć – ok, ale jak mieć dla siebie, to lepiej taką w 100% naturalną.


Marzą o dziwnych łóżkowych wybrykach

O ile wielu kobietom w zupełności wystarczy dobry, namiętny seks, to facetowi nigdy za wiele wrażeń. Wielu z nich marzy o seksie w trójkącie… i to najlepiej z dwoma kobietami. Oczywiście liczą się z tym, że nigdy nie zrealizują swoich fantazji, jeżeli ich kobieta się nie zgodzi, ale nie znaczy to, że o takich rzeczach nie fantazjują. Z przyjemnością popatrzyliby też na dwie uprawiające ze sobą seks koleżanki. Ich erotyczne marzenia zdecydowanie różnią się od naszych.


mężczyzna


Nienawidzą, gdy ich pytamy: „jak w tym wyglądam?”

Gdy powiedzą, że dobrze – pomyślimy, że kłamią. A gdy odpowiedzą, że nie najlepiej, biada im! Z takich pytań zadanych przez kobietę nie da się dobrze, dyplomatycznie wybrnąć. I dlatego każdy mężczyzna za wszelką cenę unika tego typu pytań.


Czasami bardziej niż o nas marzą o świętym spokoju

O ile kobiety czasem też potrzebują spędzić czas same ze sobą, to bardziej pragną towarzystwa, osoby, przy której mogłyby nieustannie trajkotać. Z kolei mężczyzna o wiele częściej woli pobyć sam – zagrać w ulubioną grę, poczytać gazetę i nie słuchać gadania na temat, jak zleciał nam dzień. Fakt, że mają takie potrzeby, nie oznacza, że nas nie kochają. Ale kochać kogoś, nie znaczy spędzać z nim 24 godzin na dobę. Dlatego pozwólmy czasem facetowi pobyć samemu, a unikniemy w ten sposób wielu absurdalnych konfliktów.

 

Naprawdę wkurza ich przesolona zupa i źle przyprawione mięso

Czasem nie dadzą po sobie poznać tego, że nie są zadowoleni do końca z naszego gotowania. Jednakże w powiedzeniu: „przez żołądek do serca mężczyzny” jest sporo racji. Tak samo jak przez dobre gotowanie można faceta zyskać, tak przez złe można go stracić. Oczywiście, że jedzenie to nie wszystko, ale jednak warto nauczyć się kilku trików w kuchni, albo chociaż…zamówić mu kebaba. ;)


Nasz płacz obniża poziom ich testosteronu

Jak udowodnił izraelski neurobiolog Noam Sobel: „łzy kobiety zawierają substancje chemiczne, które redukują pobudzenie seksualne mężczyzny”. Wystarczy, że mężczyzna przebywa w towarzystwie płaczącej kobiety, żeby poczuł spadek podniecenia.


Oczywiście jest jeszcze o wiele więcej rzeczy, których nie wiemy na ich temat ale o niektórych z nich może wam powiedzieć tylko wasz mężczyzna. ;)

6 rzeczy, których jeszcze nie wiemy o mężczyznach Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1