Rutyna i nuda w sypialni to najgorsze, co może spotkać dwoje kochanków. Warto zadbać o ożywienie atmosfery, a pomóc wam w tym może gra wstępna – namiętna i odpowiednio długa. Nie wszyscy doceniają jej znaczenie – a szkoda, bo jest ona prawdziwym kluczem do sukcesu w intymnych relacjach między kochankami. 


Gra wstępna – co to takiego?

O co chodzi w tej całej grze wstępnej? Głównie o to, by z pomocą pieszczot pobudzić intymne części ciała kobiety i mężczyzny, a jednocześnie przygotować się odpowiednio na sam stosunek. Gra wstępna może przybrać różne formy, nie musi kończyć się na pocałunkach i tuleniu. Może za to bazować na przykład na wspólnej kąpieli albo odprężającym masażu.


Pomysły na grę wstępną

Najlepiej zacząć już w ciągu dnia. W kuchni może się rozegrać prawdziwy erotyczny spektakl. Kuś swojego partnera seksowną bielizną i strojem. Krótka sukienka, pończochy, a może sam fartuszek? Zaproś go do kuchni i ugotujcie coś razem, nie szczędząc sobie spojrzeń. Wykorzystajcie koniecznie naturalne afrodyzjaki takie jak czekolada, truskawki czy bita śmietana. W wersji na słono możecie pokusić się na przykład o papryczkę chili. Romantyczna kolacja przy świecach to świetny pomysł na rozpoczęcie gry wstępnej, a później...


Wanna pełna piany? Idealnie! Dodaj jeszcze kilka zapachowych świeczek i olejek, a z pewnością czeka was romantyczna i długa kąpiel połączona z amorami. Staraj się być otwarta na pomysłowość twojego partnera i nie pozwól, by powstały intymne strefy, których nie wolno przekraczać. Pamiętaj też o tym, że twój mężczyzna nie zna twojego ciała, zatem warto pokazać mu swoje punkty erogenne.


A może masaż? To również idealny pomysł na grę wstępną. Rozgrzej w dłoniach odpowiednią ilość olejku eterycznego i pewnie, ale zmysłowo masuj swojego partnera. Możesz być pewna, że odpowie ci tym samym i już za kilka chwil rozgrzani do czerwoności, będziecie mieli ochotę na więcej. Pieść delikatnie, ale stanowczo.


gra wstępna może mieć różne oblicza


Gra wstępna dla niego – czy jest tu miejsce na perwersje?

To, jak będzie wyglądała wasza gra wstępna, zależy wyłącznie od was. Jeżeli znacie swoje preferencje, to nie musicie obawiać się eksperymentów. Jeżeli natomiast dopiero się poznajecie, warto porozmawiać o tym, co lubicie w sypialni, a czego wolelibyście nie robić. Może on marzy o tym, żeby na jedną noc stać się twoim niewolnikiem? Albo chciałby wykorzystać w grze wstępnej wibrator lub inne gadżety erotyczne? Wszystko jest dla ludzi i jeżeli tylko oboje macie na coś ochotę, to warto tego spróbować.


Gra wstępna dla niej – co lubią kobiety?

Trudno określić jednoznacznie, co kobiety lubią w grze wstępnej. Wszystko zależy przecież od temperamentu. Są takie, które wolą tradycyjne pieszczoty i takie, dla których numerem jeden będzie gra wstępna i finał na kuchennym blacie. Jedna będzie uległa, inna zechce wziąć sprawy w swoje ręce. Nawet w grze wstępnej ważne są kompromisy, ale nie wolno o niej zapominać, bo pozwala na nowo wzniecić ogień w waszej sypialni.

Gra wstępna sposobem na udany seks! Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1