Oczywiście chodzi o tę przyjemną atmosferę, pełną zauroczenia sobą i pożądania. W długoletnich związkach takie coś często wygasa, ale za to można bardzo łatwo z powrotem obudzić prawdziwego demona seksu. Jak ożywić związek? Kilka gier, które przedstawię, może pozytywnie nakręcać, ale trzeba również samemu się do nich przyłożyć i zaangażować w pełni wyobraźnię. Można je stosować zarówno w trakcie wspólnej podróży, jak i podczas popołudniowej kawy, a w końcu leżąc w łóżku.


Co byś wolał?

To prosta zabawa, do której nie są potrzebne żadne materialne przedmioty, a jedynie wyobraźnia. Zadajemy partnerowi pytanie z kategorii erotyka bądź pokrewnej, w którym musi on wybrać jedną z dwóch ogromnie pociągających rzeczy albo wręcz jedną z dwóch, które wydają się społecznie nieakceptowanymi tabu. Może w ten sposób zacznie się wasza rozmowa o najbardziej skrywanych pragnieniach erotycznych?


Daję ci prezent…

To zagadkowa gra. Jedna osoba wymyśla, jaki prezent daje drugiej – po czym ta druga ma zgadnąć co otrzyma, może zadawać wszelkie pytania, ale osoba obdarowująca może odpowiadać na nie wyłącznie „tak” lub „nie”. W tę zabawę mogą grać też dzieci, a urok gry dla dorosłych polega na tym, że można wymyślać również najbardziej ekstremalne prezenty z kategorii erotyka.


jak ożywić związek


Zamiana ról

Umawiacie się, jaką sytuację naśladujecie. Sam seks, powrót z pracy do domu, czy godziny wieczorne przed pójściem spać. Ty próbujesz naśladować i mówić wszystko, co robi lub mówi twój partner. On z kolei udaje ciebie. Pewnie waszego śmiechu nie będzie końca, a i z tej niewinnej gry można się dowiedzieć wiele o sobie. Byle tylko bez obrażania. ;)


Kolacja

To również świetna okazja do zabawy. Ale zawsze jest dylemat, kto ją zrobi. Tymczasem umówcie się, że ty robisz ją dla swojego partnera, a on dla ciebie. Stańcie w kuchni w innych kątach, by nie widzieć swoich poczynań. Obowiązuje jedna zasada. Kolacja zrobiona dla partnera ma kształtem coś przypominać. Oczywiście nie robicie sobie na złość i stosujecie rzeczy smaczne i jadalne. Pewnie pomyślałyście, że gra ma sens tylko raz, bo wiadomo, że przygotujecie mu piersi lub waginę, a on wam członek. Tymczasem kolacyjka nie musi przybierać wyłącznie erotycznych kształtów. Możesz zrobić mu coś, co on lubi – np. samochód, komputer, piłkę, on zaś tobie lokówkę do włosów itd. Dopóki macie wyobraźnię i pomysły, nie dotknie was nuda.


Wiecie już, jak ożywić związek. Podobnie gry i zabawy możecie wymyślać sami. Albo przerabiać te, w które bawią się dzieci na wersję +18. Jeżeli zaczniecie stosować tego typu zabawy, do rutyny w waszym związku jeszcze daleko!

Gry podkręcające atmosferę w związku Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
Komentarze(1)
    • ~weranaj
      23 listopad 2016

      zamiana ról? jak sądzę kiedy to ja próbowałabym bzyknąć mojego faceta to z wrażenia i przerażenia opadłby mu na trzy miesiące i nawet iqman by tu nic nie pomogło haha uważajcie co piszecie, można to baaaardzo dwuznacznie odebrac.