Chcecie ze swoim facetem obejrzeć razem film, ale tutaj zaczyna się problem. Bo jego interesuje co innego niż ciebie. Może czasem warto pójść na jakiś kompromis, bo nic tak nie cieszy jak wspólne oglądanie filmów z facetem w łóżeczku. Po jakie gatunki najlepiej sięgnąć?


Tylko komedie romantyczne?

Przyjęło się, że na randkach ogląda się tylko komedie romantyczne. Ale powiedzmy sobie szczerze – tylko w początkach klasycznego związku. Kiedy on ci się wydaje idealny, a ty jemu. I po oglądaniu filmu nie pojawiają się myśli typu: „ach, szkoda że mój facet nie zachowuje się jak główny bohater tego filmu”. Oczywiście dobra komedia romantyczna od czasu do czasu nie zaszkodzi, a nawet może poprawi wam humor. Ale oglądanie z facetem tylko i wyłącznie tego samego gatunku robi się w końcu nudne. Zwłaszcza dla niego. Na szczęście filmów, które możecie oglądać, jest o wiele więcej. Wszystko też zależy od tego, jakie macie zainteresowania. Jeżeli obojga was interesują kryminały – jesteście w niebie. Połączenie swojej ulubionej rozrywki z towarzystwem ukochanej osoby to chyba najlepszy możliwy sposób na odstresowanie.


Pomysł na film dla dwojga

Jak już o odstresowaniu mowa, to może zaproponuję thrillery i horrory? Nie, to nie jest żart. Oglądanie tego typu filmów w ramionach ukochanego jest prawie jak wspólna podróż wagonikiem strachu. Boisz się, ale wiesz że on jest blisko i cię w każdej chwili obroni. Ty czujesz się kochana, że gdy zobaczysz coś, co cię przerazi, zawsze możesz się w niego wtulić. A on czuje się dumny i odważny, że cię chroni i dobrze czujesz się pod jego opieką. Pod warunkiem, że horror nie należy do nudnych filmów, w których wciąż powtarza się to samo, a takie też się zdarzają.


film


Nieco luźniejszą propozycją na wspólne wieczory są wszelkie musicale. Muzyka bardzo dobrze wpływa na nastrój. Do tego lampka wina, a wnet zaczniecie śpiewać i tańczyć razem z bohaterami. Tylko nie wybieraj filmów, które on uznaje za obciach i żenadę. I w drugą stronę, jeżeli on chce oglądać koncert operowy, powiedz, że masz ochotę na coś bardziej rozrywkowego, bo po co masz się dwie godziny nudzić.

 

Filmy akcji? Czemu nie!

Filmy akcji są zazwyczaj lubiane przez mężczyzn. Niekoniecznie jednak interesują kobiety. Jednak jeżeli oglądałaś w życiu mało filmów tego gatunku, możesz zaproponować chłopakowi, żeby znalazł taki film akcji, który na sto procent ci się spodoba. Niech gra chociaż aktor, którego lubisz.;) Nie zdziwię się, jeśli wtedy pójdzie na twoje ustępstwo, proponując komedię.


Coś na rozgrzewkę

W końcu jeżeli planujecie namiętny wieczór, dobry będzie film erotyczny, który wprowadzi was w atmosferę. Film erotyczny jest przez niektórych mylony z pornograficznym, ale w tym pierwszym jest fabuła, a akty erotyczne nie są tak jawne i wyzywające – jest to film znacznie bardziej pobudzający wyobraźnię. W takich filmach też cała relacja erotyczna oparta jest na zauroczeniu i zakochaniu.


Filmowe kompromisy

Możliwości na wieczór filmowy macie naprawdę wiele. Nie wspomniałam jeszcze o wszystkim, ale jeżeli szczerze porozmawiacie, na pewno uda wam się wybrać coś, z czego będziecie oboje zadowoleni. Chociaż nierzadko zdarza się tak, że sam wybór film zajmuje więcej czasu niż jego obejrzenie. Jeżeli chcesz temu zapobiec, róbcie tak, że raz on wybiera film, a raz ty. Może to sprawi, że przekonacie się do produkcji, które wcześniej uważaliście za głupie?

Horrory czy komedie romantyczne? Co oglądać z facetem? Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1
Komentarze(1)
    • ~bukiecik
      25 październik 2016

      jestem pod kompletnym wrażeniem polotu tego tekstu. podsumowałabym tylko jednak, że od jednych i drugich jemu opadnie wacek, a wy będziecie miały problem. lepiej zdecydować się na coś po środku żeby oboje byli zadowoleni, a jak się tak nie da to nie wiem, iqman mu kupić, żeby ten seks jednak był...tylko to zbliża najbardziej do siebie.