Ktoś już dawno wpadł ci w oko, ale do tej pory nie miałaś odwagi spróbować go poderwać? Zastanawiasz się, jak uwieść mężczyznę, który ci się podoba? To proste! Wystarczy, że zastosujesz się do naszych rad!


Jak uwieść mężczyznę? Zadbaj o swój wygląd

Wszyscy faceci to wzrokowcy i nawet jeśli się tego wypierają, to nie ma takiego, który nie zwracałby uwagi na wygląd swojej kobiety. Oczywiście każdy z nich ma odmienny gust – dlatego, jak mawia znane porzekadło, każda potwora znajdzie swego adoratora. Jednak wszyscy faceci określają jeden wspólny mianownik pięknej kobiety – jeżeli mają zwrócić na nią uwagę, to musi być zadbana.


Chodzi tutaj oczywiście głównie o fakt, czy dba o swoje ciało. Czy wiesz, że panowie zwracają uwagę nawet na takie szczegóły jak lakier na paznokciach oraz kolor cienia do powiek? Nieistotne, czy masz kilka kilogramów za dużo – wystarczy, że będziesz dbać o swoje ciało, a na pewno przyciągniesz uwagę niejednego mężczyzny. Jeżeli chcesz go uwieść, zadbaj też o odpowiedni strój – kuszący, ale nie odkrywający wszystkiego. Niech zadziała jego wyobraźnia.


A jak uwieść mężczyznę słowami?

Bo można i tak. Prócz wyglądu, faceci zwracają uwagę na naszą inteligencję i emocje. I wcale nie chodzi o to, byś była chodzącą encyklopedią, ale o fakt, byś potrafiła się swobodnie wypowiedzieć i miała coś do dodania w każdym temacie. Nikt nie lubi monologów, rozmowa to przecież dialog. Dlatego nawet jeżeli dany temat niespecjalnie cię interesuje, nie daj tego po sobie poznać. Staraj się wtrącać do rozmowy swoje trzy grosze i zadawaj pytania – dzięki temu będzie wiedział, że jesteś zainteresowana.


jest wiele odpowiedzi na to, jak uwieść faceta


Rola mowy ciała

Nie masz pojęcia, jak wiele możesz zdziałać, dzięki niektórym, nawet dość przypadkowym gestom. Swoje zainteresowanie mężczyzną „okażesz” na przykład, odrzucając często włosy do tyłu – oczywiście to propozycja dla kobiet, które zdecydowały się pójść na randkę w rozpuszczonych włosach. Jeżeli w trakcie rozmowy będziesz przechylała głowę w prawo, pomyśli, że czekasz na kolejny krok. Jeśli natomiast chcesz pokusić się o niewinny flirt, owijaj sobie włosy wokół palców, dotykaj palcami ust i opieraj głowę na dłoni, wskazując na swoje skronie.


Jak uwieść faceta? Musisz być naturalna

Może to brzmi banalnie, ale każdy mężczyzna wyczuje, czy jesteś naturalna czy też nie. Dlatego nie myśl o bijącym szybciej sercu i nie zastanawiaj się nad tym: co będzie, jeśli... po prostu idź na żywioł.

Niech pozna twój urok osobisty, a ty staraj się być pewna siebie. Musisz uwierzyć w to, że jesteś piękna i pokazać się mu z jak najlepszej strony.


W żadnym wypadku nie bądź nachalna

Facet to zdobywca – i to on chce „łowić zwierzynę”. Oczywiście warto mu pokazać, że ci zależy: przesłać nieśmiały uśmiech czy też zalotne spojrzenie. Ale nie przesadzaj. Jeśli naprawdę chcesz go uwieść – pozwól, żeby sam wpadł w twoje sidła. Istotne jest również to, by nie zanudzać faceta na pierwszej randce długimi opowieściami o swoim życiu. Nie musisz mu opowiadać o wszystkich wujkach, ciociach i wielu pokoleniach kuzynów. Postaraj się go zainteresować rozmową. To bardzo istotne!

5 sposobów na to, jak uwieść mężczyznę Ocena: 4.5/5 Ilość głosów: 2