Często ubieramy się w taki sposób, żeby podobać się płci przeciwnej, chociaż nie zawsze robimy to świadomie. Należy jednak pamiętać o tym, że nie wszystkie ubrania, które podobają się nam, są atrakcyjne dla mężczyzn. Warto wyjaśnić, jaki strój nie jest dobrym wyborem, jeżeli zależy nam na przyciągnięciu uwagi przedstawicieli drugiej płci. Poznaj ubrania, które nie podobają się mężczyznom.


Ubrania, które nie podobają się mężczyznom

Wielu mężczyzn wśród mało atrakcyjnych kobiecych ubrań wymienia ogrodniczki. Nie sposób zaprzeczyć temu, że nie jest to ubranie, które podkreśla zalety kobiecej sylwetki. Ogrodniczki sprawdzają się podczas wykonywania prac porządkowych i ogrodowych, a także w trakcie rodzinnego wyjazdu na działkę. Nie jest to jednak odpowiedni strój na randkę. W ogrodniczkach nie wyglądamy jak atrakcyjne kobiety, tylko jak ogrodnik albo pracownik budowlany.


Za mało kobiece uznawane są także luźne kombinezony. Jeżeli lubimy ten typ odzieży, to powinnyśmy wybierać wyłącznie modele dobrze dopasowane do sylwetki. Zdaniem mężczyzn w luźnym kombinezonie nie wyglądamy seksownie, tylko przypominamy staromodnie ubrane ciotki i babcie.


Na randkę nie należy zakładać także spodni z obniżonym krokiem. Tak zwane alladynki i sindbady to odzież, w której wyglądamy aseksualnie. Co ciekawe, także większości kobiet nie podobają się mężczyźni w tego typy spodniach.


Buty, które nie podobają się mężczyznom

Jeżeli zastanawiamy się, jak podobać się facetom, to powinnyśmy zwrócić uwagę także na swoje obuwie. Wśród butów, których nie lubią panowie, znajdują się eskimoski. Warto zaznaczyć, że przed ich częstym noszeniem przestrzegają ortopedzi, ponieważ miękka cholewka i bardzo cienka podeszwa sprzyja kontuzjom. Z pewnością nie będzie żadnym zaskoczeniem to, że mężczyznom nie podobają się także kalosze. Ten rodzaj obuwia warto zakładać wyłącznie wtedy, gdy jest to konieczne, ze względu na warunki pogodowe albo wykonywane czynności.


ubrania, które nie podobają się mężczyznom


Bielizna, która nie podoba się mężczyznom

Nie ulega wątpliwości, że starodawne pantalony prezentują się mało atrakcyjne. Z pewnością jednak wiele kobiet zaskoczy informacja, że mężczyznom nie podobają się także stringi. Wprawdzie sprawdzają się one w sypialni, jednak na co dzień lepiej wybierać inną bieliznę. Wystające spod spodni stringi kojarzą się bowiem z kiczem, a nie z dobrym gustem i stylem.


Jakie ubrania lubią mężczyźni?

Na koniec warto przypomnieć o tym, jakie ubrania kobiece są szczególnie lubiane przez mężczyzn. Oczywiście, na szczycie tej listy znajdują się sukienki. Należy pamiętać o tym, że sukienka powinna odsłaniać tylko część ciała. Obcisła mini z dużym dekoltem to ubranie, które według mężczyzn odsłania zbyt dużo. Jeżeli chcemy założyć tak zwaną miniówkę, to dekolt powinien być niezbyt głęboki. Sukienka z głębszym dekoltem powinna natomiast kończyć się nie wcześniej niż kilka centymetrów przed kolanem. Mężczyźni uwielbiają także buty na obcasie. Nie oznacza to jednak, że warto zmuszać się do noszenia kilkunastocentymetrowych szpilek, które przerażają wielu facetów i świadczą o tym, że kobieta nie dba o swoje zdrowie i wygodę, czyli jest lekkomyślna. Panowie lubią też, gdy kobieta ma na sobie dobrze dopasowane dodatki. Warto zatem wykorzystywać biżuterię oraz inne ozdoby, na przykład apaszki i szale.

Kobiece ubrania, których nie lubią mężczyźni Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1