Niezależnie od tego, czy twój związek właśnie się sypie, czy też przeżywa rozkwit – zawsze mile widziane są w nim niespodzianki. Oczywiście takie pozytywne. Są to drobne rzeczy, które w niesamowity sposób potrafią poprawić jakość związku i waszych relacji. A mogą być przeróżne, począwszy od niespodzianek kulinarnych, a skończywszy na erotycznych.


Miłe niespodzianki w związku

Nawet jeżeli on nie sprawia ci za często miłych niespodzianek, zawsze możesz być pierwsza i zapoczątkować erę na „coś miłego”. Może podłapie po pewnym czasie – a jak nie, zawsze możesz napisać mu dyskretny liścik zachęcający do odwdzięczenia się dobrym za dobro. ;) No to zacznijmy od początku.


niespodzianki


Przykładowe drobne niespodzianki, które naprawdę mogą ucieszyć:


1. Przygotuj dla niego kolację. Nie musi być mega wykwintna, ważne, żeby była chociaż estetycznie podana. Jak dobrze wiesz, przez żołądek można dotrzeć do serca mężczyzny (choć do kobiety także). Oni uwielbiają tego typu niespodzianki. Jeżeli z kolei jesteś już z nim długi czas i przyzwyczaił się do twojego gotowania, zaserwuj coś, czego jeszcze nie robiłaś mu do tej pory. Może zaczerpniesz przepis z kuchni mamy lub babci?


2. Nagraj dla niego piosenkę, napisz wiersz, namaluj obraz. Zależnie od tego, co jest twoją pasją i co potrafisz. Zrób to bez okazji. Po prostu ot tak. Z miłości.


3. Napisz mu list. Sama wymyśl, co w nim napiszesz: może, ale nie musi to być opiewanie waszej miłości. Możesz mu wrzucić go do jego skrzynki pocztowej albo schować pod poduszką. Oczywiście w ramach niespodzianki.


4. Załatw bilety do kina na film, który on chciał bardzo obejrzeć. Nawet jeżeli ty niespecjalnie w nim gustujesz, pozwól, aby wypad do kina wydał mu się nie tylko nudnym zobowiązaniem wobec ciebie, ale prawdziwą radością. Mogą to być też bilety na mecz czy do teatru – jeżeli on to akurat lubi.


5. Czekaj na jego powrót z pracy ubrana w erotyczny kostium. Kusząco się ruszając, podaj mu obiad, lampkę wina, a potem puść muzykę i każ mu usiąść na łóżku, tańcząc przed nim erotic show. Dalej akcja sama się potoczy. ;)


6. Zamów mu pizzę. Tak niespodziewanie. Który chłop by się nie ucieszył? To tak jakbyś ty dostała pokaźny bukiet kwiatów.


7. Schowaj mu słodycze i karteczkę z buziakami do torby na laptopa, plecaka czy torby, z którą chodzi do pracy. Małe, a cieszy. Na pewno chociaż się uśmiechnie. Chyba że akurat nie je słodyczy...


8. Zabaw się we wróżkę służkę i postaraj spełniać wszystkie jego życzenia. Gdy powie „zjadłbym coś słodkiego” – przynieś mu batona, a gdy zamarzy o piwie – powiesz, że skoczysz do sklepu. Niech się zdziwi! Żeby bawić się we wróżkę czarodziejkę, wcale nie musisz najpierw rozwalić mu fury. ;)


9. Gdy położycie się spać, wejdź pod kołdrę i weź do ust jego penisa. Niespodziewany seks oralny może być dla mężczyzny prawdziwą niespodzianką.


10. Powiedz, napisz lub wyśpiewaj mu, że go kochasz. To słowo, które zmienia rzeczywistość.

Miłe niespodzianki w związku, czyli małe gesty, które cieszą Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1