Od jakiegoś czasu totalnie masz ochoty na igraszki ze swoim partnerem? A może to on nieustannie wykręca się bólem głowy? Nie pozwól, aby wasze życie erotyczne zanikło, a relacje uległy pogorszeniu. Oto poradnik mówiący o tym, jak rozpalić ogień w sypialni i na nowo zacząć cieszyć się seksem.


Komplementy

Żebyśmy miały ochotę się z kimś kochać, musimy wiedzieć, że naprawdę mu się podobamy, uwielbia nas i nie wyobraża sobie, by mógł to robić z kimkolwiek innym. No, a nic nie powie nam tego lepiej niż słowa. Lubimy komplementy, zwłaszcza te wypowiadane w łóżku. Tymczasem nasi mężczyźni, chociaż się do tego nie przyznają, również chętnie by ich czasem posłuchali. „Uwielbiam twojego penisa” – to zdanie, które powinno przekonać do seksu nawet oporniaka. ;)


Nastrój zachęcający do seksu

Nic dziwnego, że boli nas głowa, kiedy w domu wszechobecny bałagan, a do tego z jednego i drugiego pokoju dochodzą nas krzyki dzieci bądź szczekanie psa. Seks w pośpiechu nigdy nie będzie taki sam jak ten, do którego przygotowujemy się nawet długimi dniami, wybierając seksowny kolor pościeli i wyszukując najbardziej pociągającą muzykę. Zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn liczą się wystrój pokoju, zapachy oraz muzyka. Zanim rozniesie was energia i pożądanie, musicie uspokoić się i wyciszyć po stresującym dniu. Stąd np. dobrym elementem gry wstępnej są wzajemne masaże.


Seksowny kostium

Może nam nie robi różnicy, jakiego koloru są bokserki naszego faceta – ale wiecie, oni są wzrokowcami i lubią popatrzeć na coś ładnego. Stąd jeżeli mamy ochotę na seks i chcemy zachęcić do tego naszego faceta, raczej unikajmy zużytych dresów, babcinych podkoszulków i golfów. Seksowny kostium na pewno nam pomoże. Czasem nie trzeba wiele, wystarczy coś, co podkreśli nasze wdzięki, by rozpalić mężczyznę do czerwoności.


seks


Zmysłowy dotyk

Najgorzej jest, kiedy chcemy przechodzić do stosunku mechanicznie, byle szybciej, byle to już mieć za sobą… Nie jest to dobre dla żadnej ze stron, zwłaszcza dla kobiety… ale również facet często potrzebuje czasu, by zdążyć się „rozpalić”. Ważny w łóżku jest dotyk, począwszy od zwykłego trzymania się za ręce, przez całowanie w usta i szyję, po ocieranie się o siebie i dotykanie coraz bardziej erogennych stref. Sposób, w jaki druga osoba nas dotyka, może też nam wiele powiedzieć o tym, jak nas traktuje. My kobiety jesteśmy szczególnie wrażliwe na dotyk, dlatego kiedy mężczyzna wypomni nam, że znów boli nas głowa, zasugerujmy, że może pomógłby jego delikatny dotyk.


Rozmowy o seksie

Być może mamy swoje fantazje, których nigdy nie wypowiedziałyśmy z obawy przed niezrozumieniem. Podobnie może nam coś nie pasować podczas stosunku z naszym parterem, ale wstydzimy się przyznać. Niestety, bez szczerej rozmowy ani rusz dalej. Same również musimy być otwarte na krytykę i nie popadać w histerię, kiedy partner zasugeruje nam, że nie do końca robimy dobrze to czy tamto. Rozmowa nie ma na celu obrażenia czy zrównania z błotem drugie strony, ale nazwanie własnych potrzeb, tak żeby następnym razem partner mógł nas jeszcze lepiej zaspokoić. Nie namawiam nikogo do alkoholizmu, ale jeżeli to naprawdę dla was taki kłopot, można porozmawiać przy lampce wina, które rozwiązuje języki. Jednak seks nie powinien być tematem tabu, tym bardziej w związku, w którym powinnaś mieć możliwość dzielenia się wszystkim. A cały opór do niego należy zdjąć najpóźniej razem z ubraniem! ;)

Przeżyj ekscytujący seks – poradnik dla opornych Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1