Już wnet walentynki. Zastanawiasz się, co będziecie robić ze swoim partnerem, zwłaszcza że z pieniędzmi się nie przelewa, aby korzystać z komercyjnych atrakcji? Nic straconego. Oto artykuł prezentujący ci kilka zabaw, które urozmaicą walentynkowy wieczór. A bawić się można tak samo dobrze we własnym domu, jak w ekskluzywnym hotelu.


Wieczór z rolami
To taki mini teatr. Oczywiście może przybierać tez formę erotycznych igraszek. Bowiem na cały wieczór każde z was zamienia się w jedną postać – czy to ze świata fantazji, czy rzeczywistego. Możecie przebrać się za parę bohaterów filmowych, bajkowych, za znanych aktorów czy celebrytów (najlepiej jeżeli twój parter przebierze się za bohatera/aktora/muzyka, do którego kiedyś wzdychałaś) bądź bardziej standardowo – za pielęgniarkę i pacjenta itp. Przy okazji zadbajcie nie tylko o własne kostiumy, choć trochę przypominające postacie, które gracie, ale i o wystrój całego otoczenia. Niech będzie to szpital, mroczny pałac czy jaskinia skarbów, w zależności od miejsca, w którym spotkają się wasze role. Jeżeli nigdy nie próbowałaś zabawy w teatr z twoim ukochanym – najwyższa pora. To naprawdę dobra zabawa, a w dodatku nic nie kosztuje!


Co byś wolał?
To gra doskonale nadająca się na podróż, ale oczywiście można też skorzystać z niej w domu. Polega na zadawaniu pytań drugiej stronie. Co byś wolał: x, czy y? Z pozoru wydaje się nudne, ale gdy wkraczają ekstremalne pytania, o które nigdy nie miałybyśmy odwagi zapytać, robi się ciekawie. Oczywiście liczy się pomysłowość. Żeby gra miała sens, trzeba pytać albo o dwie rzeczy, których twój partner nie miałby ochoty zrobić, albo o dwie, o których marzy. Niby niewinna zabawa, a jednak może ci coś o nim powiedzieć…


Karty dla par
Takich kart jest mnóstwo. Przed walentynkami pojawiają się takie również w księgarniach i kioskach, zaś w sex shopach możesz nabyć karty z pozycjami seksualnymi. Jednak tego typu zabawę równie dobrze możecie przygotować sami. Jedna z opcji gry to karty z wyzwaniami. Wypisujecie kilkadziesiąt różnych wyzwań, kart, następnie drukujecie i tniecie. Każde z was losuje po karcie i musi spełnić wyzwanie, które się na niej znajduje. Za wykonanie zabiera tę kartę, która jednocześnie jest punktem. Wygrywa osoba, która posiada więcej kart, czyli wypełniła więcej wyzwań.


Smakołyki
Zabawa w smakołyki przebiega głównie w kuchni i wymaga zakupów. A polega na przygotowaniu potrawy będącej zarazem wizerunkiem ukochanego lub ukochanej. On robi coś dla ciebie, a ty dla niego – oczywiście nie możecie podglądać. Potrawa może być na słodko lub słono, ważne, by była smaczna lub chociaż zjadliwa. Tutaj również liczy się pomysłowość. Tego typu zabawa zbliża ludzi, poza tym może okazać się, że twój partner wcale nie jest taki zły w kuchni, jak ci się wydawało.


Standardowe
W końcu kilka bardziej znanych aktywności, które możecie razem podjąć to wspólne obejrzenie dobrego filmu, słuchanie muzyki, picie wina, w końcu seks, a co za tym idzie, najbardziej popularna gra w walentynki – gra wstępna. ;)

Przykłady zabaw walentynkowych w domowym zaciszu Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1