Niewierność partnera zawsze boli, ale lepiej się o niej dowiedzieć niż żyć w nieświadomości. Tylko skąd mamy wiedzieć, że nasz mężczyzna ma na boku inną? Jakie są oznaki zdrady u faceta?


Zaczyna bardzo dbać o siebie. Oznaki zdrady mogą być mylące

Oczywiście nie ma niczego złego w tym, że mężczyzna stara się dobrze wyglądać. Jeśli jednak ostatnio dba  o siebie tak jak wówczas, gdy zaczynaliście się ze sobą spotykać, to nagłe zainteresowanie swoim wyglądem jest co najmniej dziwne. Zapisał się na siłownię, kupuje sobie nowe ubranie, używa drogich perfum, zmienił uczesanie itd. Oczywiście istnieje cień szansy, że robi to dla ciebie, tylko dlaczego po tylu latach waszej znajomości? Niestety bardzo często jest tak, że gdy mężczyzna zaczyna bardzo dbać o siebie, to ma kogoś na boku.


Spędza coraz więcej czasu poza domem

Twój partner coraz coraz rzadziej bywa w domu? Tak często go nie ma, że zaczynasz odnosić wrażenie, iż traktuje dom jak hotel? Czyżby był tak zapracowany? Owszem, to możliwe, ale całkiem prawdopodobnym jest również to, że owe "nadgodziny" spędza w towarzystwie atrakcyjnej blondynki.


Oznaki zdrady? Unika rozmów o jego życiu osobistym

Częste przebywanie poza domem jest szczególnie niepokojące, gdy łączy się z niechęcią do opowiadania o tym, co się w tym czasie robiło – to wyraźne oznaki zdrady. Niektórzy zdradzający mężczyźni stają się nawet bardzo opryskliwi, gdy ich partnerki próbują dowiedzieć się czego o ich życiu prywatnym. Proste pytanie "co dziś robiłeś?" może wywołać słowny atak i pretensje.


Ukrywa przed tobą komórkę, zmienia hasło do komputera

Jeszcze gorzej jest, gdy mężczyzna nie tylko nie chce rozmawiać o życiu osobistym, ale regularnie czyści pamięć podręczną w komputerze, chowa telefon i stara się nie prowadzić rozmów przy tobie itd. Czyli we wszelki możliwy sposób stara się ukryć to, co robił. Co ma do ukrycia? Atrakcyjną przyjaciółkę?


oznaki zdrady trudno wykryć


Zmienił swój stosunek do ciebie. To oznaki zdrady

Twoja czujność powinna wzrosnąć, gdy mężczyzna zmienia swój swój stosunek do ciebie. I nie chodzi tylko o zmiany na gorsze, na przykład ciągłe krytykowanie twojego zachowania czy wyglądu. Niepokojącym może być również fakt, iż twój partner nagle zaczyna ci nadskakiwać – kupuje drogie prezenty, obsypuje kwiatami itd. Cóż, prawdopodobnym jest, iż nagle zaczął zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo cię kocha i poczuł potrzebę, by ci to okazywać. Całkiem jednak możliwe, że stara się w ten sposób zagłuszyć w sobie poczucie winy, spowodowane zdradą.


Ciągle spóźnia się na spotkania z tobą

Nagminne spóźnianie się twojego partnera na spotkania powinno wzbudzić twój niepokój. Zawsze jest oznaką braku szacunku, a jeśli wcześniej z reguły przychodził na czas, może sugerować jeszcze utratę zainteresowania twoją osobą – na horyzoncie pojawiła się inna.


Jakie jeszcze oznaki zdrady? Unika fizycznej bliskości

Masz poważne powody do obaw, gdy twój partner nie chce już z tobą uprawiać seksu. Unikanie zbliżeń może mieć wiele powodów. Czasami chodzi o jakieś problemy zdrowotne lub natury psychicznej – nie można ich wykluczyć. Niestety w wielu przypadkach chodzi o to, że w życiu mężczyzny pojawia się inna kobieta.

Siedem oznak zdrady. Jak je rozpoznać? Ocena: 5/5 Ilość głosów: 1